WhiteM

Alergie u psa

Dobrý den, nemáte někdo zkušenost s doplňky stravy na alergii u psa? Máme podezření, protože na jaře často kýchá, tak bych chtěla letos vyzkoušet něco osvědčeného.

Nejlepší odpověď
elkon

Bez vyšetření u veterináře je to jen spekulace. Je to jako s lidmi. Každá alergie má nějakou příčinu, kterou doma nezjistíš.

Další odpovědi
Rocker

Dopručuji navštívit veterináře.Ten psa vyšetří a řekne přesně,co potřebuje.

Hasankova

Skvělé doplňky stravy pro psy má značka Dr.Mercola, třeba by Vám zafungovaly.

Milunak

Napsala byste, kde doplňky Dr. Mercola mají? Taky bych mému psovi potřebovala koupit zmíněný doplněk.

GabuleF

Holy, tyto doplňky od Dr. Mercola na alergii jsou super – už se nám osvědčily loni a letos je na veterinarni-lekarna-online.cz objednám zase.

Hasankova

Tady ho můžete objednat, e-shop je spolehlivý https://www.ve­terinarni-lekarna-online.cz/podpora-imunity-alergie/