zjentek

Ale copak? Dnes k nám zavítaly samotné Odpovědi.cz? Co se stalo? Že by nuda v karanténě?

https://www.od­povedi.cz/uzi­vatel/profil/1

Nejlepší odpověď
Kepler

Dnes? Já tam vidím poslední příspěvek od nich před 76 dny. Teď jsou totiž přetížení a mají hodně omezené pracovní možnosti. Navíc jistě vyrábějí roušky, které budou hlavní výhrou v příští soutěži.

Další odpovědi
Hufnágl

… a dokonce mi daly palečky, heč.

zjentek

Keplere ony jen palečkovaly. Hufnágl machruje, ale JÁ dostal taky a nebudu pátrat, kdo dostal více. Nebudu a nebudu! (;

Hufnágl

zjentek
Vzal si mi radost, ach jooo