AnnaH

Akustická signalizace u Škoda Octavia 2.

Prosím, kdo máte škoda octavia 2 s kontrolkou hladiny ostřikovače, když voda dojde, zazní vám akustický signál (pípnutí) nebo ne? Když Vám dochází benzín, uslyšíte gong (jako když jedete se zataženou ruční brzdou) nebo Vám to zapípá – pronikavě?
Děkuji.
Doplňuji:
Gong: ten je při nezapnutém pásu a když jedu s ruční brzdou a při 4 st. celsia…a když dochází benzít, pípá Vám auto jiným signálem než je tento gong, nebo stejným když dochází benzín?

Nejlepší odpověď
nikeroska

když dochází benzín tak to pípne (čistý zvuk, žádná ruční brza)a u té vody v ostřikovačích je to podobné nebo dokonce jsou ty zvuky stejné. ;)

Další odpovědi
Deli

Se zataženou ruční brzdou jsem ještě tedy nejela…
Jinak naše oktávka pípne, když najede na rezervu v nádrži, taky když se ochladí na 4 st.C, když praskne žárovka nebo chce kontrolu hladiny oleje. Pronikavě pípá, když bych chtěla vystoupit a nezhasnu světla či blink.
Hladinu kapaliny do ostřikovačů nám bohužel nehlásí.
Při nezapnutém pásu pípá auto opakovaně delší dobu, při docházejícím benzínu se shodný zvuk ozve jen 1×.