KOLMIX

Akordy na klavír

Mám problém naučit se hrát akordy, stále se mi pletou akordy různých stupnic (stále dělám přehmaty).

Jaký máte tip na kvalitní osvojení hry levou rukou? Já ji mám nějakou levou či co 😉

Odpovědi
mirunka

ahoj akordy nejsou těžké jen se musíš naučit postupně třebas stupnici c dur na klavíru a pak akord je ceg a pak necháš jen eg a přidáš další a takto pokračuješ a jsou také v bgs klavírní škole pro začátečníky a nebo ti je napíšu příště ju