Jitu-š

Pomůžete mi prosím najít název filmu, v němž policajt vezme svou přítelkyni na výlet stanovat?

Ahoj, shanim film pro kámošku, bohužel ví jen něco k ději. Tak snad mi pomůžete tady… děj filmu: policajt vezme svou přítelkyni na výlet, jedou někam stanovat a ráno pak odjede nakoupit, a když se vrátí, tak jeho manželku znásilňuje syn šerifa a on ho umlátí, jinak by ho zabili pak oni… a pak se to vyšetřuje a on je u toho a ničí důkazy. Měl na obličeji šrám od prstýnku, tak si sundá prstýnek a podobně :) vite?

Nejlepší odpověď
iceT

Pomůžu, ale nemohla jsem si vzpomenout. Je to ono?

https://www.csfd­.cz/film/73069-krvavy-zlocin/prehled/

Další odpovědi
Usoman

Z jakého roku (odhad) ten film je?
Jaký je to žánr?
Jsou tam nějací povědomí herci?
Jaká země ten film natočila?
Jsou v tom filmu nějaké známé lokace?

Podle děje se to těžko hledá. Jinak můžeš zkusit na ČSFD „podrobné vyhledávání“. Je tam dost parametrů na vyplnění. :)