laurdes

Pomůžete najít název pohádky?

Ahoj,
kdysi jsem viděla na ČT 1 v neděli (od 13 hodin : ) pohádku. Byla česká. Strašně se mi líbila, ale netuším název. Pamatuju si, že tam byla nějaká komnata, která jakoby plnila přání. Byla tam nějaká slečna, tuším obyčejná, hnědovlasá, která když do ní vkročila, tak měla krásný princeznovský šaty. Ta slečna jinak mezitím bloudila městem. V komnatě jako kdyby se zastavil čas.. Víc už si nevzpomenu. Pohádka byla spíš novější, krásně barevná (prostě dobře udělaná, žádný „hloupý kulisy“).

Původní neotázka
Hledám název pohádky

Odpovědi
dejavu

Ahoj, zkus pohledat tady https://www.csfd­.cz/zebricky/spe­cificky-vyber/?type=0&o­rigin=1&genre=30&y­ear_from=2000­&year_to&actor&di­rector&ok=Zobra­zit&_form_=char­ts

led

Kdysi je príliš široký časový priestor.
Skúste doplniť aspoň približne roky. Tým sa môže odstrániť zbytočné hľadanie v rokoch novších než bol film premietaný.
Podobne si skúste spomenúť aspoň približne na dej, myšlienku, alebo úryvok. Určite niečo z toho ostalo v pamäti…