Beranek28

Ahoj chtěl bych se zeptat jak jsou přísný komisaři při zkouškách při couvání Při 10 hodinové výcviku.

Mám za sebou 10:00 autoškoly dopředu jezdím dobře rovně celkem couvám dobře ale do zatáčky je to katastrofa… Máte zkušenosti zda to komisaři neřeší nebo jsou na tohle psi?

Odpovědi
nyjono

Jak kterej, Záleží na koho narazíš.
Hlavně neudělat nějakou velkou botu.
Maličkosti mohou prominout.
Ale nemusí, nespoléhej na to.

elkon

Autoškola je od toho, aby tě naučila jezdit. Jestli to neumíš tak si řekni o další jízdy. A nespolehej na to, že tě pustí a pak budeš někoho na silnici ohrožovat.

Rilika25

Příspěvek smazán administrátorem.