Avatar uživatele
zjentek

Admine, sedm hodin zpětně máš na nástěnce pár otázek dublovaně… Nezájem? (;

Kua makám ne? Neděle neneděle…

Zajímavá 1Pro koho je otázka zajímavá? annas před 1668 dny Sledovat Nahlásit



Odpovědi
Avatar uživatele
Kepler

Co se čílíš? Bylo mi vysvětleno, že admin může všechno a my nic 🙂

0 Nominace Nahlásit


Avatar uživatele
anonym

ty pořád žiješ v iluzi, že je tu nějaký admin ? 🙂 jsou tu zlatí uživatelé kteří otázky hlásí a jejich hlášení se okamžitě mění ve výmaz otázky či odpovědi (ihned a automatizovaně), žádný další admin tu nepůsobí to je můj dojem 🙂 … možná, že se admin občas zabývá případnou stížností na výmaz a přezkoumá jej, ale mě se ho třeba k takové aktivitě třeba nikdy nepodařilo přimět, takže podle mne je existence admina na tomto webu mýtus jako existence boží. Pokud vůbec existuje, pak se rozhodně nedívá tímto směrem 😁

Upravil/a: anonym

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
agentpv

není admin – a kdo platí hosting, doménu, zařizuje reklamu?

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce
Avatar uživatele
anonym

agentpv: proč by se tím zabývali, vždyď od toho tu mají Google Ads aby jim sem tu reklamu dával automatizovaně a sám ji i automatizovaně vybíral podle kontextu, oni na to vůbec nemusí sáhnout, jen čas od času zkontrolují zda jim ještě chodí peníze a to je tak vše …

před 1665 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
anonym

a hosting je nic nestojí, mají vlastní servery kvůli jiným projektům a tohle na nich jen tak smrdí v zákoutí bez povšimnutí. Jediné co je to skutečně stojí je obnovení registrace domény a to je trapných 150 kč ročně 🙂 a taky se to děje automaticky a oni se o to starat nemusí. Takže si opravdu myslím že tu prakticky nikdo z adminů nepůsobí, možné se sem zatoulají tak jednou dvakrát do roka.

před 1665 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
zjentek

@Ge0rge: Aha… a já žil v iluzi, že tady jsme admin a já… jenom.. (;

před 1665 dny Odpovědět Nahlásit
Nový příspěvek