zjentek

Admine, sedm hodin zpětně máš na nástěnce pár otázek dublovaně… Nezájem? (;

Kua makám ne? Neděle neneděle…

Odpovědi
Kepler

Co se čílíš? Bylo mi vysvětleno, že admin může všechno a my nic 🙂

anonym

ty pořád žiješ v iluzi, že je tu nějaký admin ? 🙂 jsou tu zlatí uživatelé kteří otázky hlásí a jejich hlášení se okamžitě mění ve výmaz otázky či odpovědi (ihned a automatizovaně), žádný další admin tu nepůsobí to je můj dojem 🙂 … možná, že se admin občas zabývá případnou stížností na výmaz a přezkoumá jej, ale mě se ho třeba k takové aktivitě třeba nikdy nepodařilo přimět, takže podle mne je existence admina na tomto webu mýtus jako existence boží. Pokud vůbec existuje, pak se rozhodně nedívá tímto směrem 😁

agentpv

není admin – a kdo platí hosting, doménu, zařizuje reklamu?

anonym

agentpv: proč by se tím zabývali, vždyď od toho tu mají Google Ads aby jim sem tu reklamu dával automatizovaně a sám ji i automatizovaně vybíral podle kontextu, oni na to vůbec nemusí sáhnout, jen čas od času zkontrolují zda jim ještě chodí peníze a to je tak vše …

anonym

a hosting je nic nestojí, mají vlastní servery kvůli jiným projektům a tohle na nich jen tak smrdí v zákoutí bez povšimnutí. Jediné co je to skutečně stojí je obnovení registrace domény a to je trapných 150 kč ročně 🙂 a taky se to děje automaticky a oni se o to starat nemusí. Takže si opravdu myslím že tu prakticky nikdo z adminů nepůsobí, možné se sem zatoulají tak jednou dvakrát do roka.

zjentek

@Ge0rge: Aha… a já žil v iluzi, že tady jsme admin a já… jenom.. (;