A k te slivovici – ktera procentni je nejlepsi?

ktera procentni je nejlepsi? 40–50–60–70%?Diky
Doplňuji:
Pardon,ulet – slivovicka.Dik

Nejlepší odpověď
annas

Určitě ne 70 %. Někdo říká, že 50, někdo 53. Jiný zase 40 nebo 45 – podle odborníků slabé. My pálíme slivovici v lihovaru ze švestek, broskví, meruněk. Prý aby vynikla chuť ovoce, nejlepší je od 50 do 53 %.

Další odpovědi
rynek878

Jasně,Annas má pravdu 50–53% to je ta nejlahodnější slivovička,jdu do lednice a dám si jednu štamprličku.

kokoťenko

80%

oskar

Ja nechavam tak 55–56 ona za čas stejně trošku vyprcha,potom ma těch 53 a to je na piti nejlepši,ale zaleži na každem někdo ma rad silnějši.

fiurasek9

Všeobecně ale i z mé skušenosti je 52%

atriplex

55%

panenka

nejlepší slivovice je 60%.

Jahoda

Každý má jíný názor, ale já myslím, že takových 55% je dobrých.

anonym

Ať slouží.