A je to tady!

Dnes začíná astronomická zima.

Odpovědi
Elk

Taky jsem si všiml, zrovna jse mě ptala, co jsem dělal v létě. Těším se, až si zbalí svých pět sněhových koulí a pěkně se odkoulí.

venkovan

Taky jsem se všiml. Celý den jsem chodil v rozbředlém sněhu, v kolejích voda, bláto, a daly se dělat i jemnější práce bez rukavic, nepotřeboval jsem kožich apod. Konečně je tu pravá středoevropská zima tím i za dveřmi chřipky.