Pokročilý

Oblíbené plemeno psa

Jaké máte oblíbené plemeno psa??Já yorkšíra a maltézského pejska(no spíš všechny...).A vy???

Uzamčená otázka – ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce.

Nejlepší odpověď

Zlatý

Já mám najraději po generace křížené "voříšky". V přeplněných útulcích je tolik nááádherných pejsků. A i vychovaných, nebo se vychovat dají. A jak jsou vděční, ......

Další odpovědi:

Zlatý

německou dogu - jednu takovou jsme deset let měli, a ač byl hodný a neublížil by ani mouše, budil takový respekt, že se k nám nikdo neodvážil dál než za branku

Pokročilý

Hned sem chtěla psát dobrman, protože mě prostě fascinuje jak tajemně a ostře vypadá, že je chytrý a jde dobře vycvičit, ale taky se zároveň musím přiklonit k těm voříškům a pouličním směskám. Ti mají taky svoje kouzlo a hlavně osobnost. A jak bohémsky vypadají... :) Já to mám možná jak s lidmi... ;) Námět na novou otázku: Může souviset jaká se vám líbí rasa psů, s tím jaké máte rádi tipy lidí...? http://www.odpovedi.cz/…

Zlatý

yokšíra a kokršpaněla

Pokročilý

Moje oblíbené plemeno je americký kokr

Muj favorit je vse od terieru, foxik, bulterier, eldeterier atd..ale jinak miluji vsechny rasy a premyslim o utulku.

Zlatý

Moc se mi líbí dlouhosrstý jezevčík - také proto že prý jsem mu podobný... :-)Líbí se mi jméno Kikina.

Pokročilý

hlavně vychované :-)
jinak mým favoritem jsou belgičani groenendaelové a čínští chocholatí - naháčci, zvířátka s ohromnou radostí ze života, které rozdávají radost na potkání :-)

Zdroj: aq-dog.cz

Můj favorit je drsnosrstý jezevec.

Pokročilý

Já mám ráda tak všechny rasy psa,ale který mám fakt ráda jsou jezevčíči,bernští salašničtí psi a čivavy

Pokročilý

Jedině lhasa apso. Nelíná a je osobnost.

Zdroj: http://www.pejsek.cz/pece-a-vy chova/charakteristika-plemen?i d_clanek=316

Bronzový

Bígl. Určitě bígl. A ten světlejší.

jelikož vlastním Amerického kokršpaněla,plavé barvy,tak samozřejmně toto plemeno,ale líbí se mi i Bígl.

Pokročilý

Bišonci

Pokročilý

Mě osobně se líbí bernští salašničtí psi a yorkšírský terier.a také maltezaček.

Pokročilý

mi sme měli doma bílého chlupatého špice a tet máme samojeda-stejnej jak špic-jen podstatně větší:-)

Bronzový

Bígl, border kolie a trpasličí jezevčík dlouhosrstý.

Zlatý

vsichni senenhundi(švycarstí. sal. psi), argentinska doga,rotwík,jap.akita(zbarveni urajiro),chodsky pes,nem.ovcak,alapaha...
ale jde spis o osobnost.Jinak mam rad vsechna plemena

Pokročilý

Všichni psi jsou krásný ale nejoblíbenější mam Bullterier,Stafordšírský Bulterier a Americký Stafordšírský terier chtěl bych všechny :):)
Ps:nejsou to bojová plemena ale mazlové!!!

Bronzový

Tak mně osobně se líbí velcí psi. Třeba pastevečtí, pak všichni "bulíci", ti sice nejsou velcí stavbou těla, ale zase srdíčkem no a jasně převažují lovecká plemena, protože jednoho takového krasavce vlastním.

Diskuze k otázce

U otázky nebylo diskutováno.

Zajímavé otázky v kategorii Zvířata

Přihlásit se

Položte otázku, odpovězte, zapojte se, …

začněte zde

Reklama

Kvalitní odpovědi v: Zvířata

Zlatý Drap 1074
Zlatý beer 710
Zlatý www 558
Zlatý briketka10 346
Zlatý ReHu 306
Zlatý hanulka11 296
Zlatý annas 280
Zlatý marci1 263
Zlatý mosoj 257
Zlatý gecco 248

Zobrazit celkový žebříček

Facebook

Váš požadavek se vyřizuje, počkejte prosím.