Avatar uživatele
juie

Máte rádi čivavu?

jen tak sem se chtěla zeptat jestli máte rádi čivavu nebo jestli se vám zdá třeba,že to neni pes nebo tak něco
Doplňuji:
tím ,,zdá se vám že to neni pes´´ myslím jako že si někdo myslí že to vypadá jako krysa, nebo veverka, atd…

Uzamčená otázka

ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce

Upravil/a: juie

Zajímavá 0 před 5146 dny Sledovat Nahlásit



Nejlepší odpověď
Avatar uživatele
quentos

ale jo, jenom aby si tu otázku nějakej Číňan nebo Vietnamec nevyložil po svém ;{DDDD

0 Nominace Nahlásit

Další odpovědi
Avatar uživatele
anonym

Vůbec nic proti.Je mi tak maličko!! připomíná někdy veverku.Rozto­milou,ovšem.

0 Nominace Nahlásit


Avatar uživatele
Q

Každý má tendenci si myslet, že to jeho plemeno je to nejúžasnější. Pravdou je, že každé plemeno je úžasné, i to co vznikne křížením mnoha jiných. Ale vždy záleží na tom, co po svém miláčkovi chceme. Pokud potřebujeme zvířátko na ňuchňání, oblékání a mazlení, zákonitě saháme po menším plemeni. Ale ani malá čivavka není panenka Barbie. Takže zase to chce to samé. Vyjádřit si k čemu psa budu chtít, kam ho budu chtít vodit.
Pokud rádi lyžujete, koupete se v moři, zvažte co se zvířátkem.
Určitě je nejlepší mít takové zvířátko, se kterým budu moci svůj volný čas sdílet.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Fly

Čivavy mám samozřejmě ráda. Tvrzení, že čivava není pes je hloupost. Ti pejsci nemužou za to, že je někteří lidé navlíkají do ružových oblečku.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
anetadela1

Mě se líbí jen ty s nevypoulenýma očima, ty jsou roztomilý. Tamty jsou šílený. Ale jinak bych si ji nikdy nepořídila.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Vicki

Jo,ale musela bych dávat pozor,abych jí nerozšlápla:-).

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
B3r14fun

záleží co po ní budeš chtít, je to hezkej pes, takovej módní doplněk, ale má moc malej mozeček na to aby poslouchal,

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
panenka

ano čivavu ráda mám a líbí se mi.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
SinceX

Vždyť je takovej malej cipísek, jak by jsme ho neměli rádi 🙂

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
holčička

Znám ale mám sousedykteří jí týrají,pejsek je hodně starý,mý vykřivené nožičky,neštěká,moc nežere.atd.......Je mi ho líto obzvlášt když nemají na utracení a žeprý je to jejich miláčk a navíc vypadá stašně a myslím si že utracení tak malého pejska nebude stat tolik.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Jahoda

Čivavu mám také moc ráda a somozřejmě je moc hezká. Plánuji, že si ji do půl roku pořídíme ;o)

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Zuzik

Mě se tedy čivava líbí jenom taková ta dlouhosrstá. Ale tam ta je taky hezká.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Eloška

Máme doma dvě. Je to ten nejlepší pes na světě !!

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce

U otázky nebylo diskutováno.

Nový příspěvek