Pokročilý

Máte rádi čivavu?

jen tak sem se chtěla zeptat jestli máte rádi čivavu nebo jestli se vám zdá třeba,že to neni pes nebo tak něco
Doplňuji:
tím ,,zdá se vám že to neni pes´´ myslím jako že si někdo myslí že to vypadá jako krysa, nebo veverka, atd...

Uzamčená otázka – ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce.

Nejlepší odpověď

Zlatý

ale jo, jenom aby si tu otázku nějakej Číňan nebo Vietnamec nevyložil po svém ;{DDDD

Další odpovědi:

Vůbec nic proti.Je mi tak maličko!! připomíná někdy veverku.Roztomilou,ovšem.

Pokročilý

Každý má tendenci si myslet, že to jeho plemeno je to nejúžasnější. Pravdou je, že každé plemeno je úžasné, i to co vznikne křížením mnoha jiných. Ale vždy záleží na tom, co po svém miláčkovi chceme. Pokud potřebujeme zvířátko na ňuchňání, oblékání a mazlení, zákonitě saháme po menším plemeni. Ale ani malá čivavka není panenka Barbie. Takže zase to chce to samé. Vyjádřit si k čemu psa budu chtít, kam ho budu chtít vodit.
Pokud rádi lyžujete, koupete se v moři, zvažte co se zvířátkem.
Určitě je nejlepší mít takové zvířátko, se kterým budu moci svůj volný čas sdílet.

Pokročilý

Čivavy mám samozřejmě ráda. Tvrzení, že čivava není pes je hloupost. Ti pejsci nemužou za to, že je někteří lidé navlíkají do ružových oblečku.

Bronzový

Mě se líbí jen ty s nevypoulenýma očima, ty jsou roztomilý. Tamty jsou šílený. Ale jinak bych si ji nikdy nepořídila.

Bronzový

Jo,ale musela bych dávat pozor,abych jí nerozšlápla:-).

záleží co po ní budeš chtít, je to hezkej pes, takovej módní doplněk, ale má moc malej mozeček na to aby poslouchal,

Zlatý

ano čivavu ráda mám a líbí se mi.

Bronzový

Vždyť je takovej malej cipísek, jak by jsme ho neměli rádi :-))))

Pokročilý

Znám ale mám sousedykteří jí týrají,pejsek je hodně starý,mý vykřivené nožičky,neštěká,moc nežere.atd.......Je mi ho líto obzvlášt když nemají na utracení a žeprý je to jejich miláčk a navíc vypadá stašně a myslím si že utracení tak malého pejska nebude stat tolik.

Zlatý

Čivavu mám také moc ráda a somozřejmě je moc hezká. Plánuji, že si ji do půl roku pořídíme ;o)

Pokročilý

Mě se tedy čivava líbí jenom taková ta dlouhosrstá. Ale tam ta je taky hezká.

Pokročilý

Máme doma dvě. Je to ten nejlepší pes na světě !!

Diskuze k otázce

U otázky nebylo diskutováno.

Přihlásit se

Položte otázku, odpovězte, zapojte se, …

začněte zde

Reklama

Kvalitní odpovědi v: Zvířata

Zlatý Drap 1073
Zlatý beer 710
Zlatý www 558
Zlatý briketka10 346
Zlatý ReHu 306
Zlatý hanulka11 296
Zlatý annas 280
Zlatý marci1 263
Zlatý mosoj 257
Zlatý gecco 248

Zobrazit celkový žebříček

Facebook

Váš požadavek se vyřizuje, počkejte prosím.