juie

Máte rádi čivavu?

jen tak sem se chtěla zeptat jestli máte rádi čivavu nebo jestli se vám zdá třeba,že to neni pes nebo tak něco
Doplňuji:
tím ,,zdá se vám že to neni pes´´ myslím jako že si někdo myslí že to vypadá jako krysa, nebo veverka, atd…

Nejlepší odpověď
quentos

ale jo, jenom aby si tu otázku nějakej Číňan nebo Vietnamec nevyložil po svém ;{DDDD

Další odpovědi
anonym

Vůbec nic proti.Je mi tak maličko!! připomíná někdy veverku.Rozto­milou,ovšem.

Q

Každý má tendenci si myslet, že to jeho plemeno je to nejúžasnější. Pravdou je, že každé plemeno je úžasné, i to co vznikne křížením mnoha jiných. Ale vždy záleží na tom, co po svém miláčkovi chceme. Pokud potřebujeme zvířátko na ňuchňání, oblékání a mazlení, zákonitě saháme po menším plemeni. Ale ani malá čivavka není panenka Barbie. Takže zase to chce to samé. Vyjádřit si k čemu psa budu chtít, kam ho budu chtít vodit.
Pokud rádi lyžujete, koupete se v moři, zvažte co se zvířátkem.
Určitě je nejlepší mít takové zvířátko, se kterým budu moci svůj volný čas sdílet.

Fly

Čivavy mám samozřejmě ráda. Tvrzení, že čivava není pes je hloupost. Ti pejsci nemužou za to, že je někteří lidé navlíkají do ružových oblečku.

anetadela1

Mě se líbí jen ty s nevypoulenýma očima, ty jsou roztomilý. Tamty jsou šílený. Ale jinak bych si ji nikdy nepořídila.

Vicki

Jo,ale musela bych dávat pozor,abych jí nerozšlápla:-).

B3r14fun

záleží co po ní budeš chtít, je to hezkej pes, takovej módní doplněk, ale má moc malej mozeček na to aby poslouchal,

panenka

ano čivavu ráda mám a líbí se mi.

SinceX

Vždyť je takovej malej cipísek, jak by jsme ho neměli rádi 🙂

holčička

Znám ale mám sousedykteří jí týrají,pejsek je hodně starý,mý vykřivené nožičky,neštěká,moc nežere.atd.......Je mi ho líto obzvlášt když nemají na utracení a žeprý je to jejich miláčk a navíc vypadá stašně a myslím si že utracení tak malého pejska nebude stat tolik.

Jahoda

Čivavu mám také moc ráda a somozřejmě je moc hezká. Plánuji, že si ji do půl roku pořídíme ;o)

Zuzik

Mě se tedy čivava líbí jenom taková ta dlouhosrstá. Ale tam ta je taky hezká.

Eloška

Máme doma dvě. Je to ten nejlepší pes na světě !!