Nikuška

Jméno pro pejska-Maltezáčka

myslíte taky, že je jméno MUFIN krásné, jedinečné a roztomilé?? :) hádáme se s mamkou, že toto jméno chceme, pro budoucí štěně
Doplňuji:
:D děkuji..ale ja chci vedet Vas nazor jestli se Vam to libi! :) libi??

Nejlepší odpověď
panenka

já si myslím že záleží na vašem rozhodnutí které jméno vi dáte vašému pejskovi.
ano líbí se mi

Další odpovědi
anonym

Proc ne,je to sladke jmeno moderni.Kamaradka ma take Maltezacky parecek,pejsek je Jojo a fenecka Sisi.

lejla37

ano líbí, a taky se mi líbí jméno betka barbucha a roky

Jahoda

Pokud se Vám toto jméno pro Vašeho budoucího pejska líbí, není co řešit. Potom to je správné rozhodnutí. Přeji mnoho radosti z Vašeho budoucího Mufina (štěňátka) ;o)

To Nikuška: Ano¨, je docela hezké ;o)

anetadela1

Jo, je to docela hezké jméno 🙂

Tombik

Mě se Mufin líbí, záleží jaký typ psa to bude. Pokud to bude např. doga tak si nejsem jist :). Mě se také ještě líbí Scooby.

holčička

Záleží na vás ale mě se líbí:Megie,Ni­ki,Enie.Přeju aby jste vybrala co nejhezčí jméno pro vašeho pejska.Ale Mufin není také špatné.

bubbi

myslím,že nezéleží na jméně ale s jakou láskou ho budete vyslovovat…my máme taky maltézáčka a jmenuje se Jessíček (Jesse)