Shizuka

Pes Mops …

Neznáte někoho kdo by daroval nebo prodal levně psíka mopse ?
všude jsem hledala ale prodávají ho na nejméně 3 000kč
Nejlepší by bylo kdyby byl blízko opavy nebo ostravy.
Díky moc :/ :)

Doplňuji:
Hele nevím jak ty .. ale já chtěla jen odkaz na prodej mopse a né poučku o tom jak se mají psi vychovávat myslíš že to neumím nebo co ?
Vím že psi nejsou hračka nejsem blbá a nic o týraní psu jsem neříkala tak nevím proč to tu cpeš .. nic proti .. ale tohle není moc odpověď na mojí otázku…

Nejlepší odpověď
anonym

A domů bys ho dovézt nechtěla? Nebo poštou?
Hledej na inzertních stránkách, je jich hafo a někdy se nějaký „dobrák“ potřebuje zbavit psa, tak ho i daruje.
Upozorňuji ale předem, že zadarmo bývá pes často ten nejdražší. Může mít vrozené vady, které pouhým okem nezjistíš, může mít vady povahy, může mít
za sebou neblahé zkušenosti, které se projevují v jeho chování atd.
Nemyslíš si snad, že plemeno, které je poměrně oblíbené (a není tedy potíž
s odbytem štěňat) a ne zrovna jednoduché na odchov (těžké porody a málo štěňat, mnoho vrozených vad…) bude někdo nákladně několik týdnů až měsíců odchovávat, krmit, očkovat atd. nebude chtít prodat alespoň za náklady spojené s těmito skutečnostmi?
Tedy zjednodušeně: Chov psů je nákladná záležitost a prodej štěňat jen tak tak pokryje náklady a investice na chov. Proč by měl někdo tedy štěňata rozdávat?
Pokud nemáš peníze, zajdi si do útulku a ujmi se některého pejska.
Pokud chceš psa určitého plemene a se zárukou kupní smlouvy, našetři si
a pořiď si štěně s PP u poctivého chovatele.
Pokud chceš podporovat množírny a týrání psů, můžeš si zahrát loterii se třemi
i více tisíci Kč a koupit si štěně bez PP, tzv. čistokrevné.
Pokud jsi skutečný hazardér, seženeš si čistokrevného psa někde zadarmo.
A na závěr to nejdůležitější!
Pes není hračka na několk dní, má to být přítel a člen rodiny na několik, mnohdy mnoho let, takže nějaká pořizovací cena nebo cesta mnoho km pro vytoužené štěně nejsou faktory, které by měly rozhodovat.
Doplňuji:
Odkazy na rlůzné prodeje si najdi na jiných spec.stranách k tomu určených. Tady je poradna!

Další odpovědi
anonym

Tady jsem našla něco:
http://inzerce-psu.hafici.cz/in­zeraty/prodej/mop­s/

anonym

Na seriozní odpověď reaguješ podrážděně a z toho vyplývá, že sis ji ani pořádně nepřečetla.
Věř tomu, že Bohemica toho ví o chovu psů určitě mnohem více než ty. Z její strany to byly dobře míněné rady.
Je jediná, kdo se namáhal ti odpovědět. Tohle je od tebe poděkování? A co tak palec? Ještě jsi nepřišla na to k čemu se používá? Na Odpovědích.cz k tomu, abys ohodnotila, že si někdo dal čas na to, aby ti pomohl a odpověděl. Vzteklé a uraženecké chování v doplnění tvé otázky poděkováním není.

anonym

Ocko, díky! Občas už energie ubývá, zvlášť když se kumuluje pocit, že to tady nějak přestává mít smysl! Tvoje reakce a hodnocení ostatních uživatelů mi zase dodala elán! Ještě jednou dík!