sali5

Týrání psa

soused ma mladeho psa,jeho vychovne metody jsou však uchu velice nepříjemne,za cokoliv co se mu nelibi psa surově zbije,pes se klepe od strachu,co se da proti tomu dělat,dostava najist,ma střechu nad hlavou ale je to mučeni i tak jakmile ho začne bít.

Nejlepší odpověď
Q

TO SE MUSÍ ŘÍCT!!! Neváhej, kontaktuj veterinární správu, městský úřad a pomoz tomu štěndu!

Další odpovědi
ReHu

Myslím si, že je velký rozdí mít ve výchově pevnou ruku a týrat. Pes poslouchá potom ze strachu a ne z respektu.
Zkuste ho nedjřív upozornit sami, pokud to nepomůže, tak já bych asi, pokud to jde nějak nenápadně, zkusila incident natočit či aspoň nafotit, nebo případně nahlásit někomu, kdo se zabývá ochranou zvířat, nebo na obecní úřad(ale je to o lidech, někde na to kašlou i ti, kteří to mají na starosti). Záleží kde bydlíte.
Přeju zvířátku hodně štěstí, sama mám 2 psy, obě z útulku.

afro.minerva

To je těžký. Podle toho, jaké to je plemeno. Některá plemena, totiž musí mít pevnější ruku, jinak neposlouchají. Tím netvrdím, že to schvluju. A opravdu ho bije? My když jsme cvičili našeho Jagdteriéra, tak stačilo na něj houknout a už se krčil, plazil po zemi a kňučel. Jestli vám to tak vadí, tak snad jedině to tomu majiteli říct. Ale tím můžete zadat k hádkám. Nejdřív bych radila zjistit, jestli ho doopravby bije. A jestli opravdu tohle dělá a nebojíte se hádek, no tak natočit a předat úřadům.

mondule

urcite bych to natocila pokud to je mozne a predala na mestsky urad kde urcite je liga na ochranu zvirat,kazdopadne bych tam zasla i bez natoceni,to to povazuji za tyrani.nemusite se niceho bat,protoze vase nahlaseni bude brano jako anonymni,takze soused nebude vedet od koho to je,take jsem to takhle uz udelala.nevahej te.

Brčko

Nahlaste to na policii ,veterinární správu zkuste mučení nahrát na telefon nebo jinak ,a promítněte to kompetentním ogrgánům

mojitek

Ten „páníček“ by potreboval psychiatricke vysetreni.Takhle se pes nevychovava-a je jedno,jestli je to Bichonek,nebo Presa Canario..bitim se docili jenom to,ze se vas pes bude bat,ale v zadnem pripade ho nemate pod kontrolou(pokud se samozrejme nejedna o napadeni.Jinak tady u nas je tezke dokazat,ze se jedna o tyrani,ale jestlize ma pes viditelne znamky takoveho zachazeni a jestlize to jeste nejak zdokumentujete,vec je jina.. jinak asi nahlasit podezreni na mestskou p. 156 ale jak pisu,lepsi je to nejak zdokumentovat