Rocker

Není to týrání zvířete?

Před naším domem stojí už druhý den auto,ve kterém je pes.Podle SPZ je tu nejspíš někdo u někoho na návštěvě,přes den mají psa asi doma,ale na noc ho nechávají zavřeného v autě.Podle štěkotu jde asi o nějakého velkého psa,přes černá okna ho není vidět.
Doplňuji:
Pejsek neštěká pořád,jen když jdu okolo s těma našima.

Nejlepší odpověď
hanny 2

Řekla bych,že ano.Chudák pejsek!

Další odpovědi
venkovan

Řekl bych, že auto má větší tepelné ztráty než kvalitní bouda, pes tam může být podchlazen.
Ale to by měl prošetřit veterinář (veterinární správa) a nebo Policie ČR, případně obecní policie.
Může shledat, že vše je v pořádku a nebo opak.

briketka10

počkala bych den dva, a pak bych to asi nahlásila na policii, oni si to prošetří, pes zavřený na noc v autě nemá být, je jedno jestli má vodu, nebo jídlo..pro mě je to týrání..

ondra07

Toho psa by mi bylo líto, ale třeba je na to tak zvyklý, nevím. Prostě se mu jenom stýská po pánovi, tak proto štěká, to dělá i naše fena.
A za nějakou dobu přestane :)
Doplňuji:
Aha, tak s tím si bedělej starosti, myslím, že mu nic nechybí, je spokojený, kdyby se mu tam nelíbilo, tak by pořád štěkal a chtěl by z toho auta ven. Jinak tohle je normální 🙂

SINGO

Ale jestly tam má jídlo a vodu tak proč ho tam nenechat (teda taky podle toho jak je to auto velký, aby mu tam nebylo těsno). Psi bývají na noc vkleci nebo boudě.

anonym

Dva dni zavřený v autě?? Okamžitě nahlásit! Je to týrání!

zl@tk@

Zavolej na Městskou polici a třeba i anomymně nahlaš polohu vozidla. A hlavně to udělej v době kdy tam ten pejsek bude.Měly by se začít dít věci …
Každopádně držím palce ať se něco stane, protože auto není přirozený " bejvák " pro zvířata. A i pokud pes miluje třeba jízdu autem nikdy si nezvykne v autě trávit víc času než musí. A navíc pokud mu chybí jeho " smečka " tak je to pro něj frustrující a to víc.

Rocker01

Já bych řekl že jo je to týrání.CHuděla­laláček pejsáček

kamila44444

Třeba už je na to pejsek zvyklý.Možná ho nenechávají uvnitř, protože je tam málo místa, nebo často vyvádí tak,že pokazí hodně věcí.Jestli pejska krmí, tak to týrání není.Až na to, že je tam sám.Kdyby s ním trávili více času, tak by to nevadilo.