sgr

kde koupím štěně mopse ?

chci se zeptat kde se dá poblíž č.budějovic koupit štěně mopse bez papírů za normální cenu tak 5000 Kč prosím napište nemůžu sehnat

Odpovědi
Sůwa

Ahoj, nechci ti brát chuť, ale nedoporučuji ti kupovat právě mopse. Možná jiná vyšlechtěná plemena mají taky problémy, ale teď právě řešíme problém s očičkama mopse mé kamarádky. Věř tomu, že jsme z toho úplně zoufalé, ale není skoro naděje, že by se dalo oko zachránit, možná oslepne na obě oči a je mu teprve 5 let. Přečti si o mopsech co nejvíc, nepřála bych ti tu bezmoc, co teď prožíváme. Péči měl perfektní.

Drap

tady může pomoci jedině internet

SellLolAcc

Jestli jsi hledal i na googlu, tak si zkus někam podat inzerát o koupi tohoto či tamtoho. Ještě teda zkusit se domluvit ve zverimexu. Víc ti asi nepomůžu.

kamila44444

Nejlepší inzeráty jsou na http://zvirata­.bazos.cz/pes/?hle­dat=mops&rubri­ky=zvirata&hlo­kalita=&humkre­is=25&cenaod=&ce­nado=&Submit=Hle­dat&kitx=ano
a nebo i tady: http://www.inzerce-psu.com/mops/
Stačí se jen domluvit s chovatelem.