Pokročilý

Jakého psa mi doporučíte?

Ahoj, nevíte o plemeni, které je cca do 35cm vysoké, vhodné do bytu, na delší procházky a aby vydržel doma dopoledne sám za přítomnosti morčete.
Nemusí do detailů splňovat požadavky. Za odpovědi předen děkuju.

Uzamčená otázka – ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce.

Nejlepší odpověď

Pes prospí a prodříme (nebo-li není aktivní) dvě třetiny dne.Je úplně jedno,zda dobu tvé nepřítomnosti prospí v bytě,v kotci nebo u dveří na dvorku či zahradě.Jde o to jak s ním budeš trávit váš společný čas.Pokud slibuješ,že pes bude mít každodenní pohybové aktivity,můžeš si samozřejmě pořídit psa i do bytu.Na velikosti plemene ani tak nezáleží(samozřejmě si nevybírej z obřích plemen) ale spíše dbej při výběru na povahu a temperamentu plemene. Takový anglický buldok nebo mops nemá velké nároky na pohyb,ale Jack Russel teriér je jiná kategorie i co se týká spolužití s morčetem.Vybírej dobře,plemen je široká paleta k výběru,ale rozhoduj se nejen podle sympatií nebo momentální popularity určitých plemen.:D

Další odpovědi:

já mám osobní zkušenosti jen s labíkama ... ten je větší (cca 40-45 cm) a toho do bytu (předpokládám panelák či něco podobného) ne. A pak s pudlem (babička) ... bez silné ruky to byl vládce domu.
Potřebuješ vůbec psa ... jen byt a půl dne sám je pro ně skoro za trest?
zůstaň u morčete :)

Zlatý

Aby pes doma vydržel sám musí být k tomu vychovaný,aby po dobu tvojí nepřítomnosti neštěkal za dveřmi a nerušil sousedy.

Pokročilý

Labradorský retrívr nebo Zlatý retrívr.

Pokročilý

Jednoznačně kavalír king Charles španěl. Splňuje VŠECHNY podmínky.

Diskuze k otázce

U otázky nebylo diskutováno.

Přihlásit se

Položte otázku, odpovězte, zapojte se, …

začněte zde

Reklama

Kvalitní odpovědi v: Zvířata

Zlatý Drap 1073
Zlatý beer 710
Zlatý www 558
Zlatý briketka10 346
Zlatý ReHu 306
Zlatý hanulka11 296
Zlatý annas 280
Zlatý marci1 263
Zlatý mosoj 257
Zlatý gecco 248

Zobrazit celkový žebříček

Facebook

Váš požadavek se vyřizuje, počkejte prosím.