Pudlík

Jakého psa mi doporučíte?

Ahoj, nevíte o plemeni, které je cca do 35cm vysoké, vhodné do bytu, na delší procházky a aby vydržel doma dopoledne sám za přítomnosti morčete.
Nemusí do detailů splňovat požadavky. Za odpovědi předen děkuju.

Nejlepší odpověď
anonym

Pes prospí a prodříme (nebo-li není aktivní) dvě třetiny dne.Je úplně jedno,zda dobu tvé nepřítomnosti prospí v bytě,v kotci nebo u dveří na dvorku či zahradě.Jde o to jak s ním budeš trávit váš společný čas.Pokud slibuješ,že pes bude mít každodenní pohybové aktivity,můžeš si samozřejmě pořídit psa i do bytu.Na velikosti plemene ani tak nezáleží(samozřejmě si nevybírej z obřích plemen) ale spíše dbej při výběru na povahu a temperamentu plemene. Takový anglický buldok nebo mops nemá velké nároky na pohyb,ale Jack Russel teriér je jiná kategorie i co se týká spolužití s morčetem.Vybírej dobře,plemen je široká paleta k výběru,ale rozhoduj se nejen podle sympatií nebo momentální popularity určitých plemen.:D

Další odpovědi
MartinR

já mám osobní zkušenosti jen s labíkama … ten je větší (cca 40–45 cm) a toho do bytu (předpokládám panelák či něco podobného) ne. A pak s pudlem (babička) … bez silné ruky to byl vládce domu.
Potřebuješ vůbec psa … jen byt a půl dne sám je pro ně skoro za trest?
zůstaň u morčete :)

iceT

Aby pes doma vydržel sám musí být k tomu vychovaný,aby po dobu tvojí nepřítomnosti neštěkal za dveřmi a nerušil sousedy.

martin14

Labradorský retrívr nebo Zlatý retrívr.

Kuře

Jednoznačně kavalír king Charles španěl. Splňuje VŠECHNY podmínky.