Shizuka

Krysařík nebo Mops ^-^ ?

Nevím Koho O_o'' c:

Hlasujte v anketě

Nejlepší odpověď
anonym

Krysařík

Chybí v anketě „jiná možnost“. Rozhodovat se mezi mopsem a krysaříkem je jako míchat hrušky s jablky. Krysařík je pinč, mops je jedno z nejmenších dogovitých krátkolebých plemen. Tím je řečeno vše…

Další odpovědi
anonym

Mops (pug)

http://www.you­tube.com/watch?v=B5W5O9Z­1umI

simsalabim

Krysařík

Doplňuji:
Doma mám dvě fenky a nevyměnila bych je za nic na světě. Výhodou tohoto plemene je, že je docela dost poslušné – narozdíl od mopsů, se kterými moc dobré zkušenosti nemám.

Dudu855456

Krysařík

M.

Ty radši nikoho.
Má to být tvůj pes, ty se o něj budeš starat a máš vědět JAK se starat hlavně. Nevíme, kdo by ti vyhovoval více a komu bys vyhovovala více ty. Tohle je stupidní.