Evasky

Jak chovat maltezáčka?

Jak o něj pečovat?

Nejlepší odpověď
kapka

Stručně – pravidelně krmit, doplňovat misku s vodou, česat, občas koupat, mýt mu nohy a břicho, když přijde z venku špinavý, pravidelně venčit, učit ho, co smí a co ne, učit ho nějaké cviky pro radost, hrát si s ním, odčervovat, nechat očkovat, ošetřovat, pokud je nemocný nebo zraněný, ošetřovat preventivně /uši, případně i zuby/.

Přečíst si nějakou odbornou literaturu, kde bude všechno, na co jsem nevzpomněla. Např. http://www.bux­.cz/knihy/52253-maltezacek.html?ut­m_source=sklik&ut­m_medium=sear­chppc&utm_con­tent=tituly&ut­m_campaign=2008
Poradit se s veterinářem.

Další odpovědi
samicek333

Jako o jakéhokoliv jiného psa, tedy: jednou až dvakrát denně krmit, alespoň dvakrát týdně rozčesat srst, jednou za dva měsíce vykoupat – podle potřeby i víckrát nebo méněkrát a to je základ. Podívejte se na různé internetové stránky, sem, by se všechno nevešlo.

bubukaa

tak jako o každé malé štěně