Elk

Máte zkušenost s ginko biloba? Můžete doporučit?

Nejlepší odpověď
anonym

Zkušenosti nemám,ale nevěřím.Je to jen výnosný podnik,co Jinan prodává.
Jinan dvoulaločný je dobrej strom,avšak jehoiúčinky na zdraví nic moc:
http://ona.id­nes.cz/ginkgo-biloba-zlaty-dul-bez-ucinku-d5i-/vztahy-sex.aspx?c=A081219­_100251_psycho­logie_bad

Další odpovědi
arygnoc

doporučiť môžeme (keď vám nie je ľúto peňazí), ale stejne to nefunguje.

;-Q

ReHu

Doporučit mohu.
Ale hodně záleží na původu suroviny a na kvalitě zpracování.
Doplňuji:
Působí i na jiné potíže než píší na OnaDnes

marci1

Z reakcí mého blízkého okolí : nedoporučeno, popisované výsledky po používání ginko biloby se nedostavují. ☹