haunted

Máte prosím někdo zkušenosti s Myolastanem?

Doktor mi dal tyto tabletky na bolest krku (zablokovany) a bolesti ramen. Jaké máte prosim zkusenosti ?

Dekuji

Nejlepší odpověď
Pájo

Já s ním mám osobní zkušenost a to dobrou.

Myolastan velice dobře uvolňuje kosterní svalstvo… užívá se u stavů se zvýšeným svalovým napětím, bolestivých či omezujících pohyblivost (bolestivé stavy související s onemocněním páteře a kloubů; rehabilitace po operacích na kloubech či páteři a po mozkové obrně a cévních mozkových příhodách, po úrazech končetin a páteře; usnadnění rehabilitace ve sportovním lékařství).

Při užívání se může vyskytnout ospalost, snížená rychlost reakce nebo naopak opačné příznaky jako podrážděnost, vzrušenost (hlavně u dětí a starších pacientů).

Léčbu se doporučuje zahajovat 1/2 tablety denně – nejlépe na noc. V případě nutnosti je možno užívat až 2 tablety denně v jedné (večerní) až třech dílčích dávkách, přičemž nejdůležitější je dávka podaná večer před spaním. Tabletu zapít dostatečným množstvím tekutiny.

Při léčbě Myolastanem se Vám zaručeně uleví, vy však zústaňte i nadále v klidovém režimu.