Lucky Strike

Znáte šikovného a cenově přijatého ortodontistu? Praha

Můžete mi prosím někdo doporučit ortodontistu (nejlépe z Prahy)? Pročítám reference na internetu, už bych si i vybrala, ale problém jsou peníze. Potřebuju fixní rovnátka na obě dvě patra a u soukromých osrtodontistů to vychází minimálně kolem 30.tis a to nepočítám, kontroly a další placené návštěvy, konzultace atd…

Jsem z menšího města, kde je jen jeden cenově přijatelný ortodontista. Jenže se nespecializuje na léčbu, která je u mě nutná, tak mi bylo doporučeno, abych si našla ortodontistu v Praze. Takže se chci zeptat, jestli máte někdo dobré zkušenosti s nějakým ortodontistou z Prahy, který by byl zárověň levný.

Ještě mě zajímá, má nebo měl tu někdo fixní průhledná rovnátka? Na kolik vás vyšly? Myslíte, že se dají sehnat ty průhledná rovnátka do 10.tis na jedno patro?

Mockrát děkuji :)
Doplňuji:
Pilot486: Děkuju za tip :)

Odpovědi
Pilot486

můžu doporučit paní Švábovou velmi příjemná ortodontistka. Je to už delší dobu (takových 5 let zpátky) co jsem si nechával rovnat horní patro, nevím přesně kolik za to tenkrát požadovala,ale myslím, že to bylo 5–6 tisíc!! určitě ne víc. Doporučuji projít hodnocení a zkušenosti zde: http://www.zna­mylekar.cz/sva­bova-miroslava-csc/ortodontis­ta/praha-5