Tom.Noddy

Máte někdo zkušenost s odvykáním kouření pomocí BIOREZONANČNÍ METODY? Je to účinné?

http://www.kou­renistop.cz/?gclid=C­LfxqcHc76sCFcIK­fAodg2RfHw

Nejlepší odpověď
Pájo

Máte-li pocit, že to pomůže, pomůže to.
(Ale jen díky tomu vašemu pocitu, což není špatně).
… princip a funkce přístroje jsou notně vylepšeny přídavkem fantazie (použiju-li to slovo místo slova lež).

Další odpovědi
fcoop

Je to účinné asi jako všechny ty stopro udělátory,které vás zbaví tloušťky,návyku na chlast,nikotin a pod.
Kdysi – spousta lidí odpovědělo na inzerát,slibující za pakatel,že se dotyčný zbaví nadváhy.
Poštou dostali radu,a ta zněla:„Nežer“.
To je prostě tak – chceš s něčím přestat,zbavit se něčeho?
Tak to nedělej.

Sůwa

Ano, takovou zkušenost skutečně mám. Bylo to neuvěřitelné, ale po té půl hodině terapie jsem úplně přestala mít chuť na cigaretu. Po několika měsících už je ale třeba zapojit trochu vlastní iniciativy, hlavně se zbavit rituálů spojených s kouřením. Taky je nutno počítat se zvýšením tělesné hmotnosti a tomu přizpůsobit stravu. Je to ale ohromná úleva, když se člověk dokáže zbavit závislosti, na kterou by sám, jen svou vůlí nestačil. Můžu vřele doporučit.

greycell

selským rozumem! Může nějaká elektronická krabice během desítek vteřin z flusnutí na elektrody a „očicháním“ vajglu vyhodnotit jak moc jsou přestavěné receptory ve vašem mozku, stanovit nějakou nesmyslnou hodnotu ještě nesmyslnější rezonance, pustit přes vás „zázračné“ vlnění a s kouřením je konec a to všechno za 13kil? Hlavně, že je to BIO!

Zdroj: http://cs.wiki­pedia.org/wiki/Mag­netick%C3%A1_re­zonance

casey

osobne jsem prestal kourit bez pomucek, ale od nas z prace 2 kolegove na tom byli. Kolega byl vasnivy kurak cca.40 denne a prestal. Uz to je 4 roky. Kolegyne,tez prestala, ale po roce opet zacala.
Tezko rict do jake miry za to muze uvedena terapie, jsem spise skepticky, ale vice lidi, kteri to podstoupili neznam a oba prestali.
Ale jestli jde o to, aby mel clovek ten spravny moment, kdy prestat, tak ucel to splni a i placebo ma svuj smysl.