Avatar uživatele
Tom.Noddy

Máte někdo zkušenost s odvykáním kouření pomocí BIOREZONANČNÍ METODY? Je to účinné?

http://www.kou­renistop.cz/?gclid=C­LfxqcHc76sCFcIK­fAodg2RfHw

Uzamčená otázka

ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce

Zajímavá 3Pro koho je otázka zajímavá? fcoop, casey, egroups před 4566 dny Sledovat Nahlásit



Nejlepší odpověď
Avatar uživatele
Pájo

Máte-li pocit, že to pomůže, pomůže to.
(Ale jen díky tomu vašemu pocitu, což není špatně).
… princip a funkce přístroje jsou notně vylepšeny přídavkem fantazie (použiju-li to slovo místo slova lež).

0 Nominace Nahlásit

Další odpovědi
Avatar uživatele
fcoop

Je to účinné asi jako všechny ty stopro udělátory,které vás zbaví tloušťky,návyku na chlast,nikotin a pod.
Kdysi – spousta lidí odpovědělo na inzerát,slibující za pakatel,že se dotyčný zbaví nadváhy.
Poštou dostali radu,a ta zněla:„Nežer“.
To je prostě tak – chceš s něčím přestat,zbavit se něčeho?
Tak to nedělej.

0 Nominace Nahlásit


Avatar uživatele
Sůwa

Ano, takovou zkušenost skutečně mám. Bylo to neuvěřitelné, ale po té půl hodině terapie jsem úplně přestala mít chuť na cigaretu. Po několika měsících už je ale třeba zapojit trochu vlastní iniciativy, hlavně se zbavit rituálů spojených s kouřením. Taky je nutno počítat se zvýšením tělesné hmotnosti a tomu přizpůsobit stravu. Je to ale ohromná úleva, když se člověk dokáže zbavit závislosti, na kterou by sám, jen svou vůlí nestačil. Můžu vřele doporučit.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
greycell

selským rozumem! Může nějaká elektronická krabice během desítek vteřin z flusnutí na elektrody a „očicháním“ vajglu vyhodnotit jak moc jsou přestavěné receptory ve vašem mozku, stanovit nějakou nesmyslnou hodnotu ještě nesmyslnější rezonance, pustit přes vás „zázračné“ vlnění a s kouřením je konec a to všechno za 13kil? Hlavně, že je to BIO!

Zdroj: http://cs.wiki­pedia.org/wiki/Mag­netick%C3%A1_re­zonance

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
casey

osobne jsem prestal kourit bez pomucek, ale od nas z prace 2 kolegove na tom byli. Kolega byl vasnivy kurak cca.40 denne a prestal. Uz to je 4 roky. Kolegyne,tez prestala, ale po roce opet zacala.
Tezko rict do jake miry za to muze uvedena terapie, jsem spise skepticky, ale vice lidi, kteri to podstoupili neznam a oba prestali.
Ale jestli jde o to, aby mel clovek ten spravny moment, kdy prestat, tak ucel to splni a i placebo ma svuj smysl.

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce

U otázky nebylo diskutováno.

Nový příspěvek