terry

Máte někdo zkušenosti s magnetickými náramky a náhrdelníky Trion? Mají mít dobré zdravotní účinky. Díky.

http://www.in­sportline.cz/?v=tri­on

Nejlepší odpověď
mgiel

dobrá konina jak z hlupáků zas vytahat peníze.

Další odpovědi
michalsanda

jak bylo známo již keltově egiptaně rímane řekové jím podobné civilizace využívali magnety v léčbě:-) dneska se tato metoda znovu objevuje. v první řadě jde o to jakou polarizací je magnet nabit zda + nebo – , ja osobně používam magnetické bańky na masáže. pomocí magnetických proudů ovlivnuji vnitřní toky energii v lidskéém těle

BandiOl

Možná je to placebo, ale znám pár lidí, u kterých se zlepšil stav s cukrovkou. Nešlo sice o uvedenou firmu, ale také tam působil magnet. Doporučuji vyzkoušet zmagnetizovanou vodu na květiny, nebo také proti vodnímu kameni.

Zdroj: pknewshop.cz/zdra­vi/

elektrikář

Víra tvá tě uzdravuje. Ku podivu někdy pomůžou i modlidby, kouzelné kameny a podobné
poklady.