Avatar uživatele
Spiritus

Jak povzbudit mozkovou činnost?

Prosila bych o radu,klidně různé preparáty,ale aby to mělo okamžitou účinnost.Vím že existuje SPEED8,ale je v něm kofein a ten špatně reaguju.Tak jestlo máte zkušenosti tak pište.Děkuju.
Doplňuji:
mno píšete jen na dlouhodobé,ale já to potřebuju hned…

Uzamčená otázka

ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce

Zajímavá 3Pro koho je otázka zajímavá? kropitko, annas, anonym před 5092 dny Sledovat Nahlásit



Nejlepší odpověď
Avatar uživatele
kropitko

Už podobné otázky padly, jen pro upřesnění přípravek SPEED8 je spíš na dodání energie,na podpoření mozkové činnosti bych doporučila Ginko bilobu,ale samozřejmě že se účinek nedostaví ihned..
Doplňuji:
Tak snad jedině biloba forte

Upravil/a: kropitko

0 Nominace Nahlásit

Další odpovědi
Avatar uživatele
quentos

zkuste špaldové nebo ajurvédské kafe. Nenechte se zmást tím podst. jménem, s kofeinem nemá společného nic. Samo o sobě příliš dobré není, ale stačí do něj přidat kapku mléka

0 Nominace Nahlásit


Avatar uživatele
mosoj

Extrakt z gingo biloby 60 mg + lecitin 1200.
Okamžitý účinek ale nečekejte.
Doplňuji:
Krk bych za to dal, že existoval lék quacuran, ale teď o něm není ani zmínka.
Asi to obsahovalo tu quaranu. V letáku bylo napsáno, že se to bere třeba před zkouškama,
ale myslím si, že to spíš uklidňovalo.

Upravil/a: mosoj

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
ReHu

Ginko biloba a Lecitin +E. Účinky dobré ale za různě dlouhou dobu podle člověka.
Také mám dobré zkušenosti s vit.C a N1 od NUTRILITE. Jsou to koncentráty.

Doplňuji:
Víš, jak se to říká. Hned se ani.......nevy­.......
Nejrychlejší je asi ta N1 + C NUTRIL.
N1 neobsahuje kofein ale quaranu, snad to píšu dobře.

Upravil/a: ReHu

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Lucimia

Já doporučuji pohyb. Na chvíli si zaskákat přes švihadlo, zaběhat si, udělat pár dřepů a hned se trochu probudíte a bude Vám to víc myslet. Na mě to funguje. 🙂

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
sobol

Zkuste kyslík, láhev kyslíku, hadičku do nosu a uvidíte jak vám to bude šrotovat. Jsou firmy, které prodávají domácí sady, anebo zajít do kyslík-baru.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Michal

Jsou na to bylinky a ginko biloba,nevím jestli to mám dobře napsané.Čaj se jmenuje po tvůrci teorie relativity a když se poptáte v lékárně ,nebo tam,kde bylinky prodávají ,určitě vám poradí.Pozor na ten kofein,jak jste uvedla a na pseudoefedrin(ná­vyk).Také existují různá cvičení.Ale o léku ,který zabere ihned nevím.To ,možná,umí nějaká droga a na to pozor!

Zdroj: život

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
grupeto

pomáhá mi drbání na hlavě, případně mnutí brady

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Zlatomuska

Na těchto stránkách jsou přírodní potravinové doplnky, které neublíží ani ve větším množství: www.zdraviplus.cz.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
anonym

Milá Spiritus.NA rychlé povzbuzení je nejlepší PIRACETAM A NEBO GERATAM.DOSTANETE KOUPIT BEZ PROBLEMU A BEZ RECEPTU v každé lékárně.POKUD by jste tento lék chtéla užívat delší dobu a ve vétší síle musela byjste si zajít na NEUROLOGII a tam Vám jisté tento lék předepíší bez problémů a navíc budete pod lékařským dohledem,což není nikdy na škodu.Přeji Vám vše dobré.ZAJ-PO.

Zdroj: Jsem Zdravotní sestra.

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce
Avatar uživatele
kropitko

sobol zaručeně doporučí něco,co Vám pomůže,on je na to expert.

před 5092 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
ReHu

Zbývá se jen proběhnout na čerstvém vzduchu.

před 5092 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
Spiritus

na to není čas když mám svaták

před 5092 dny Odpovědět Nahlásit
Nový příspěvek