erik V

Máte nějaké zkušenosti s nákupem dioptrických brýlí po internetu?

Nejlepší odpověď
mosoj

Pokud myslíte jenom obroučky tak
největší problém je, že si obroučky nevyzkoušíte jak vám sednou.

Pokud myslíte obroučky i se skly tak to je úplně špatně. Skla se vybrušují do obrouček podle rozteče os vašich očí !!! a to se dá změřit jen při vaší přítomnosti u optika a potom podle naměřených údajů vybrousit a zasadit.

Doplňuji:
Je třeba také doplnit, že zřejmě mluvíte o dioptrii + ( na čtení ). Také je ještě dioptrie – !!!! a tam je to kritické.

Další odpovědi
Johny1

erikuV nákup brýli po internetu Ti můžu vřele doporučit.Ušetřiš nejen spoustu času,ale i peněz.Pokud nosíš brýle tak jsi byl určitě u očaře a znáš svoji rozteč zorniček a dioptrie na každém oku.Musíš také znát svoji velikost brýli stejně jako znáš číslo bot nebo košile.Internetové obchody mají různě uspořádané brýlové obruby s označením velikosti tak si vybereš tu svoji.

Zdroj: www.123bryle.cz

fablen

mosoj má určitě také pravdu, já ale mám s nákupem kompletních dioptrických brýlí přes internet tu nejlepší zkušenost. Brýle mají tenké červené kovové obroučky, ztenčená skla a pořizovala jsem je už před 3 roky – listopad 2008 (nosím denně dosud).

Dioptrie mám – (na dálku)

Setkala jsem se s maximálně vstřícným přístupem a odbornou radou. Vyzkoušela jsem si několik typů (foto bez brýlí nahráno na web a 3 různé obroučky umístěny do fota). Fotky jsem odeslala firmě a zdarma mi přišlo přesné vyjádření vizážisty k jednotlivým vybraným obroučkám.

Nejkomplikovanější na celém objednávání je určitě správné změření zornic dle návodu. Nejjednodušší je mít všechny údaje opsané z dřívějšího aktuálního poukazu na brýle.

Zdroj: www.bryle-domu.cz/

lucka.b

S nákupem na internetu nemám žádný problém, už jsem si jedny obroučky kupovala a jsem spokojená. Bryle sedí perfektně, jsou kvalitní a hlavně za dobrou cenu.

Zdroj: www.123bryle.cz

erik V

Tak jsem to přece jenom vyzkoušel a došly mně opravdu pěkně udělané brýle za výbornou cenu.