Avatar uživatele
erik V

Máte nějaké zkušenosti s nákupem dioptrických brýlí po internetu?

Uzamčená otázka

ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce

Zajímavá 3Pro koho je otázka zajímavá? fablen, Lucijej, Johny1 před 4476 dny Sledovat Nahlásit



Nejlepší odpověď
Avatar uživatele
mosoj

Pokud myslíte jenom obroučky tak
největší problém je, že si obroučky nevyzkoušíte jak vám sednou.

Pokud myslíte obroučky i se skly tak to je úplně špatně. Skla se vybrušují do obrouček podle rozteče os vašich očí !!! a to se dá změřit jen při vaší přítomnosti u optika a potom podle naměřených údajů vybrousit a zasadit.

Doplňuji:
Je třeba také doplnit, že zřejmě mluvíte o dioptrii + ( na čtení ). Také je ještě dioptrie – !!!! a tam je to kritické.

Upravil/a: mosoj

0 Nominace Nahlásit

Další odpovědi
Avatar uživatele
Johny1

erikuV nákup brýli po internetu Ti můžu vřele doporučit.Ušetřiš nejen spoustu času,ale i peněz.Pokud nosíš brýle tak jsi byl určitě u očaře a znáš svoji rozteč zorniček a dioptrie na každém oku.Musíš také znát svoji velikost brýli stejně jako znáš číslo bot nebo košile.Internetové obchody mají různě uspořádané brýlové obruby s označením velikosti tak si vybereš tu svoji.

Zdroj: www.123bryle.cz

0 Nominace Nahlásit


Avatar uživatele
fablen

mosoj má určitě také pravdu, já ale mám s nákupem kompletních dioptrických brýlí přes internet tu nejlepší zkušenost. Brýle mají tenké červené kovové obroučky, ztenčená skla a pořizovala jsem je už před 3 roky – listopad 2008 (nosím denně dosud).

Dioptrie mám – (na dálku)

Setkala jsem se s maximálně vstřícným přístupem a odbornou radou. Vyzkoušela jsem si několik typů (foto bez brýlí nahráno na web a 3 různé obroučky umístěny do fota). Fotky jsem odeslala firmě a zdarma mi přišlo přesné vyjádření vizážisty k jednotlivým vybraným obroučkám.

Nejkomplikovanější na celém objednávání je určitě správné změření zornic dle návodu. Nejjednodušší je mít všechny údaje opsané z dřívějšího aktuálního poukazu na brýle.

Zdroj: www.bryle-domu.cz/

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
lucka.b

S nákupem na internetu nemám žádný problém, už jsem si jedny obroučky kupovala a jsem spokojená. Bryle sedí perfektně, jsou kvalitní a hlavně za dobrou cenu.

Zdroj: www.123bryle.cz

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce
Avatar uživatele
erik V

Tak jsem to přece jenom vyzkoušel a došly mně opravdu pěkně udělané brýle za výbornou cenu.

před 4468 dny Odpovědět Nahlásit
Nový příspěvek