zvonisek

Mám maturovat z angličtiny, nebo z matematiky, když mám problémy s obojím?

Nejlepší odpověď
Rokio

Poraď se s učitelem AJ a s učitelem matematiky. Ti jsou kompetentní k tomu, aby ti řekli, jaké jsou tvoje šance. Nakonec se ještě poraď se svým třídním.

Určitě ti jde jeden z těchto předmětů méně špatně než ten druhý. Vyber ten, který ti jde lépe po poradě s pedagogy, kteří tě tento předmět učí.

Další odpovědi
ivzez

Zvonísku,

stáhni si z internetu letošní testy z matematiky i angličtiny
a zkus si je vypracovat. Potom si je porovnej s vzorovým
(správným) vypracováním.

Nejen, že zjistíš, v čem jsi na tom lépe, zároveň je to dobrý
způsob přípravy k matuirtě.

__

Já bych maturitní předmět vybrala s ohledem na to,
co bych zamýšlela po maturitě. Pokud budeš chtít pokračovat
technickým nebo přírodovědným směrem, bylo by lepší
maturovat z matematiky.

Jestli chceš vybírat jenom podle toho, jak ti oba předměty
(ne)jdou, pak dej přednost angličtině. V cizím jazyce je doplnění
mezer o něco snazší než v matematice.

Drap

Tak si vyber němčinu

yuko

Dej prednost anglictine pred odpovedmi, do maturity je casu dost a v zivote se Ti to stokrat vrati.

Klaproth

Je to jedno, stejně ti co nejdřív praske tepna…

Zvědavý

Kámoš měl stejný problém a zvolil si Matiku. Neudělal a musel opakovat poslední rok. Napodruhé zvolil Anglinu a udělal.