davestejk

Co když neudělám maturitu z matiky o 1 bod ? Odvolání ?

Na 4 potřebuji 17 bodů. Co když budu mít 16 bodů a odvolám se. Má to vůbec cenu? Máte s tím někdo zkušenost ?
Doplňuji:
Důvod: porucha kalkulátoru.

Odpovědi
mosoj

Procenta , umíš ?
Jednou jsem si dělal test na zkoušku a procenta tam byla nejvyšší matematika !!!!!!

arygnoc

chdáci maturanti spred 50 rokov, ktorí to počítali bez kalkulátora. (tento spôsob maturity si pamätám ešte i ja)

učili ste sa na matematike ovládať kalkulátor alebo počítať?

;-Q

maturita z ovládania kalkulátora, no to ma podrž.
kam to len spejeme.
kontrolná otázka: 5+4=?

klob1

No jo, svádět to na techniku? Tak to nevím. Nauč se raději kupecké počty, nebo počítat vedle s papírem a pohoda. Pak by ti měli stačit tabulky a vzorníček.
Myslím, že by ti to u našeho Koloida neprošlo, ten při zkouškách sebere i ty tabulky a vzorníčky. To je pak mazec teprve a také zkoušky se udělali. Jen trošku hůře. Ale, když tam je učitelka, tak ta povolí kalkulačky,tabulky i vzorníčky. Jenže Koloid vůbec nic..Ten to zabaví, takže nikdo nepoužije ani tu kalkulačku!
Ale nepovím jak ti poradit no.
Tak pokud by jsi to pak udělal, tak máš přece opravné ne?
Tam by jsi tedy dokázal, jestli to bylo tou Kalkulkou.

bolak

mosoj: to mě připomnělo ten rozhovor z lamera:

  • héj, proč s náma celej tejden nikam nechodíš?
  • no, musím se učit na ten závěrečnej test z matiky, jinak neprojdu
  • nojó, ale na to každej sere, tam ti prej stačí 65%…
  • jó, tak dobrý! a z kolika?
  • tyvole.. radši se uč…

davestejk

takže pro klob1: já vím, že mám opravnej termín, ale to tady teď neřeším. ptám se jestli když je o 1 bod míň, tak jestlimá cenu podat odvolání… to s tou kalkulačkou je prostě kec – musí se tam napsat nějakej důvod myslím… jako určitě je to lepší svádět na techniku, než vymslet shit typu, že mě byla zima… né?

pro mosoje: samozřejmě vím, že to procentně vyjde na 16,5 , avšak nejdou tam ted úlohy za půl bodu, takže prostě potřebuje 17 (ne mluvíě o něčem jiným?)

pro arygnoce: přečtěte si moji otázku… potom odpovídejte… to vůbec neřešte nějakou poruchu kalkulátoru… to jsem napsal jen tak… doplněno…jde tady o něco jiného…o to jestli má cenu dávat odvolání… kontrolná otázka 5+4=? … dělejte si primitiva ze sebe…

arygnoc

nemá cenu dávať odvolanie.
čo ste sa nenaučil za 4–5 rokov, za pár dní nedobehnete.

proste si povedzte – neviem to.
a basta.

primitííva robíte zo seba sám – a to už položenou otázkou.
prečo sa chcete odvolávať? (bola vám zima, pokazil sa kalkulátor, …? – alebo máte blbú palicu, ktorá nie je schopná logického myslenia [lebo CELÁ matika je iba logické myslenie, nič viac])
nemáte na maturitu a tým to hasne.

;-Q