Lukas27

Jaká káva je nejkvalitnější ? čím se to pozná?

Odpovědi
elkon

Každý má chuť jinou, je to subjektivní.

mosoj

Chutí.

Vinpe

Nejdražší kávy světa, by měly být i nejkvalitnější. https://www.vy­bornakava.cz/2017/7-nejdrazsich-kav-sveta-kolik-stoji-a-proc/

Nassin

Nejkvalitnější je cibetková káva a pozná se podle ceny.

Emefej

Podle chuti, každý preferuje něco jiného. Měl jsem možnost ochutnat tu zde opěvovanu cibetkovou a nechutnala mi vůbec!

zjentek

Káva je káva a když je zle vypěstována, zle sklizena, zle přepravována, zle pražena a mleta a jinak záměrně šizena, tak to není káva, ale sračka. A ty, coby konzument a spotřebitel, se pravdu o její kvalitě NIKDY NEDOZVÍŠ. Proto i zde apeluji na národ – lidé, nebuďte pouze konzumenti a spotřebitelé! Zajímejte se! Jděte v poznání dál, i když to nebude právě pohodlné!
(;

SuzanKa

Odborník nejsem, asi to úplně nepoznám. Já piju kávu, která mi chutná. A ta je pro mě kvalitní.