zjentek

Podle čeho lze poznat vskutku kvalitní domácí pálenku?

Základní znalosti, dovednosti a triky při určování skutečně kvalitní pálenky „podomácké“ výroby.
Před časem jsem se tady ptal na řetízkování, ale určitě existují i jiné znaky, jak při nákupu nenaletět a později do sebe nenalévat příliš metanolu.
Google- na toto téma nic moc ..jestli vůbec něco.
P.S. řetízkování jsem nepochopil. Ocenil bych jeho popis, tentokráte jasnou, jednoduchou formou(což podle všeho odporuje principu těchto stránek, ale zkuste);)

Drap- tohle je odpověď dobrá pozůstalým po kauzách a aférách metanol, já hledám jednoznačně určující metody, ovšem pouze svýma schopnostma přímo na místě nákupu, bez přenosné chemické laboratoře.
Každý přeci nemá buňky jako degustátor.

Odpovědi
Drap

Čichem a chutí

zjentek

Drap- tohle je odpověď dobrá pozůstalým po kauzách a aférách metanol, já hledám jednoznačně určující metody, ovšem pouze svýma schopnostma přímo na místě nákupu, bez přenosné chemické laboratoře.