Když piju alkohol, podle čeho se dá poznat, že už mám dost a měl bych si dát kafe a jít se domů vyspat?

Nejlepší odpověď
Miroslavst

http://radnice­.roudnicenl.cz/Vis­moOnline_Acti­onScripts/Ima­ge.aspx?id_or­g=14164&id_obraz­ky=3183

Další odpovědi
Neonka

Když už nemůžete ani bez cizí pomoci ležet na zemi. 🙂

dudu

Pokud budete mít problém říci slůvko „linoleum“ buďte ve střehu a neřeknete-li slovo „najvyrukavič­kovanější“, okamžitě kafe a domů!

poa.li

Ve chvíli, kdy přestanete vnímat souvislosti rozhovorů a soustředíte se jen na to, co říkáte Vy.

venkovan

Alkohol si kazit kávou. Fuj.
Co takhle nepít alkohol, když nevíš kde je hranice? Já totiž nerozumím tomu, že alkohol bych měl pít tak dlouho než mám dost.

lensen

Každý,teda téměř každý musí znát svoji míru,pokud ji neznáš tak radši vůbec nepij,kafe bych určitě nedoporučoval-udržuje alhohol v krvi a navíc dráždí žaludek,pokud už máš kocovinu je nejlepší ji vyspat 🙂