Avatar uživatele
mandat

Když termoska v zimě udržuje horké nápoje a v létě studené nápoje, tak jak termoska pozná, kdy je léto a kdy zima?

Uzamčená otázka

ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce

Zajímavá 1Pro koho je otázka zajímavá? petra15 před 3637 dny Sledovat Nahlásit



Nejlepší odpověď
Avatar uživatele
Alesh

Termoska netopí ani nechladí, ale izoluje.
Když dáš do ní v zimě studený nápoj, tak zůstane studený a obdobně v létě, když máš do ní teplý nápoj, tak zůstává dlouhou dobu teplý.

0 Nominace Nahlásit

Další odpovědi
Avatar uživatele
petra15

no super otázka…más jeste dalsí?
tak zadávej…:DDD
Doplňuji:
no chtela jsem rict – to snad není mozné…ze by nekdo nevedel, ze je tam vakuová mezistena – a ejhle !

Upravil/a: petra15

1 NominaceKdo udělil odpovědi nominaci?mosoj Nahlásit


Avatar uživatele
anonym

Je to jednoduché – termoska není blbá, koukne ven – a vidí…
;-D

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Lamalam

Protože udržuje teplé i v létě a chladné i v zimě. Tenhle dotaz není z tvé hlavy, je to starý internetový pokus o vtip.
Doplňuji:
Seznam nesmyslných otázek už tu byl, viz http://www.od­povedi.cz/otaz­ky/havarii-letadla-vetsinou-vydrzi-cerne-skrinky-proc-se-z-nich-nedela-cele-letadlo

Upravil/a: Lamalam

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
NikkiHeat

No nejsem žádný chemik či fyzik ale mám za to že kov kterým je vnitřek potažen má vlastnost udržovat danou teplotu. Když tam dáš teplo bude držet konstantu tepla. Když tam dáš chladno bude držet konstantu chladu. Určitě nemá intelekt na počasí ))))

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Kelt

Termoska má postříbřené stěny, aby neměla teplotní ztráty, mezi stěnami je vakuum – kvůli omezení ztrát.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
mosoj

Opravdu postříbřené fyzikální znalosti.

Co když je to tak jak sám píšeš. V létě studené nápoje ( ejhle termoska ví že je léto) v zimě teplé nápoje ( termoska ví že je zima) a když je prázdná tak ví že nikdo nikam nejede a je v klidu.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
cochee

A to je ještě hovno, málokdo totiž ví, že termoska umí i v zimě udržet ledové nápoje a v létě horké… mazec, co?

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce
Avatar uživatele
petra15

Kelt
tys mu ted naletel…:D

před 3637 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
petra15

NikkiHead
tys to nevedel? no to ted zasnu…A já myslela, ze to má být nejaká sranda…ze by nekdo nevidel/neznal termosku…To jsem od Mandáta neocekávala, ze by byl az zas z tak chudé rodiny…Vy mne desíte…Vzdyt se to vyucuje v sedmé tríde…

před 3637 dny Odpovědět Nahlásit
Nový příspěvek