Bagr

Jak nabít tablet?

Existuje možnost, jak nabít tablet Yarvik Xenta přes USB (přes počítač)? Rozbila se mi nabíječka a potřeboval bych poradit, jak teď tablet dobít. Když ho připojím k PC, tak se (nejspíš) nenabíjí, ale nešlo by to NĚJAK udělat? Přeci jenom se mi nechce vyhodit pětset za novou nabíječku.
Díkes za rady
Milan
Doplňuji:
Yarvik Xenta 10ic (16GB, Android 4.1 Jelly Bean)

Odpovědi
huxa

Jaký má přesný název?

jáára

vypnuté zařízení by se v USB nabilo. pomalu, ale nabilo. USB v PC má malý proud aby dokázal pokrýt spotřebu zapnutého tabletu a k tomu nabíjet baterku. takový tablet se vlastně jen pomaleji vybíjí
Doplňuji:
to platí pokud, se to (asi microUSB) používá k nabíjení. třeba tam máš nějaký extra napájecí konektor…

eso123

Pokud to správně chápu tak máš problémy s nabíječkou.
Píšeš,že tablet nabíjíš přes PC USB. Možností tedy je vzít si nabíječku od chytrého telefonu a místo do mobilu to zapojit do tabletu(takto to řeším často a super).

Rozhodně a důrazně DOPORUČUJI to pětikilčo obětovat,protože to je jistější a pohodlnější :)

Doplňuji:
Pokud tam však konektor od mobilu nepasuje či nedrží doporučuji využít rady kolegy ale to pouze krátkodobě,pro vlastní pohodlí bych opravdu koupil novou nabíječku