mrblackwell

První nabíjení tabletu

Koupil jsem si tablet a v návodu píšou,že při prvním nabíjení je nutné beterii v tabletu nabít bez přerušení.Jenže se mě to to při 18% přerušilo.Myslíte že to nějak ubere na kapacitě tabletu.Myslel jsem si,že u Li-akumulátoru by to neměl být problém.Chápau to u starých baterií,které neměli pamět'.Jaké máte s tím zkušenosti.

Děkuji za odpovědi.
Doplňuji:
MyAudio Tablet Series7 708M

http://cestina­.myaudioworld­.com/tabletpc/se­ries-708w/

Nejlepší odpověď
mosoj

Pracuj s tabletem a nabíjej. Stejně s tím nic neuděláš. Já si myslím že to nevadí ani se nijak neprojeví.

Další odpovědi
Bedy

Co to je za tablet (značka+typ)? Často se s tímhle problémem lze setkat u levných tabletů…
Doplňuji:
To žádný zázrak není. Každopádně nabíjejte dál a u toho třeba surfujte po internetu, hrajte hry…