lenka.seda

Lze připojit tablet na PC?

Mám tablet a nemáme wifi, takže se chci zeptat jestli jde nějak připojit tablet k PC abych si mohla něco do něj stáhnout.. :) děkuji
Doplňuji:
kabel USB k němu mám.. :) A nevíte jestli jde takhle nějak stáhnout taková ta hra pou?

Nejlepší odpověď
Sarrow

Si to stáhni na počítači a z počítače to pak nahraj do tabletu ne? ;)
Doplňuji:
Nevím co máš za tablet, ale k většině by se měl dodávat i USB kabel pro propojení s PC…

Další odpovědi
DoctorWho

Tak jestli chceš něco z počítače přetáhnout do tabletu ,tak stačí vzít nabíječku a připojit jí do PC .