TomPeta

Poradíte s výběrem tabletu do 10 000 Kč?

Ahoj,
často se setkávám s názorem, že ve všech cenovkách (samozřejmě kromě těch nejnižších) ovládá trh s tablety Apple.
Já si teď vybírám tablet, považuji se za poměrně informovaného spotřebitele, ale s tímto názorem nesouhlasím. Líbí se mi Mediapad M2 a koukal jsem i do recenzních rubrik, kde se dobře umisťuje viz. https://www.a­recenze.cz/ta­blety/huawei-mediapad-m2-8-0-wi-fi-3gb32gb/
Dejme tomu, že bych od něj upustil a vybral něco jiného s požadavkem, aby běžel na Androidu. Dále RAMky alespoň 2 GB, procesor 1,5 Ghz, fťák používat nebudu a interní úložiště mi bohatě stačí 32 GB. Nepotřebuji popisovat důležitost jednotlivých parametrů atd. spíš mě zajímá váš názor případně zkušenost :)).

Původní informace
Výběr tabletu do 10 000

Nejlepší odpověď
anonym

vybírejte z tohoto seznamu, hlavně díky uživatelským recenzím je seřazen podle splehlivosti tabletu a toho jak jsou se zařízením skuteční uživatelé (ne jen teoretici propagující konkrétní oblíbenou značku) spokojeni … https://goo.gl/cac6tu

Další odpovědi
Altair-AC

Jsi blázen 🙂 …proč si chceš koupit tablet ? Neříkám ,že nesmíš ,ale jen chci podotknout,že je to úplně zbytečné…Vždyť v tuto dobu už je lepší koupit telefon ,který je skoro ve stejné velikosti .To je jako kdyby sis koupil kámen …zbytečné ale pěkné 🙂

sesednizkola

Pritlac ještě litr dva a jsi do Applu. Tady není co řešit.

Gagina

Za mě bych doporučil Samsung Galaxy Tab S2 9.7, recenze třeba tady http://www.smar­tmag.cz/nejlep­si-tablety/ – podle mě kvalitní řešení, ale patrně si budeš muset ještě 1000 Kč přidat.

No a nebo dneska už seženeš do 10000 Kč tablet od Applu (32 GB iPad) – tam je kvalita patrná na první pohled. Hlavně displej se mi líbí co jsem měl možnost vidět, tam jsou stále trochu dál než u Samsungu. Jenže když máš telefon od jiné značky patrně ti Apple nebude vyhovovat. Pokud ano, není nic lepšího než další Apple.

Dobrý recenze má i tablet – Lenovo Yoga Tablet 3 Plus – ten jsem ale neměl možnost zatím vidět osobně.

Zdroj: http://www.smar­tmag.cz/nejlep­si-tablety/

Votočka

Popravdě, tablet do deseti tisíc nabízí daleko víc než jen iPady od Applu. Já bych osobně řekl, že třeba Lenova stojí za zvážení, i zmíněný M2 je velmi solidní. Neznám tedy ani přibližně parametry jednotlivých tabletů, takže podle uvedených údajů nedovedu poradit konkrétní model, ale zkuste se podívat sem – https://vas-pomocnik.cz/ta­blety/ , třeba vás tabulky inspirují :)

jedy

Apple teď natolik zlevnil, že do 10k nemá moc cenu přemýšlet o něčem jiném. :) Určitě doporučuji 9,7" iPad – díky iOS je rychlý, máš přístup k App Store a pár let se nemusíš strachovat o to, jestli ti výrobce poskytne další update OS.
Androidí tablet bych v této ceně doporučoval jen a pouze, že by ses přes iOS opravdu nepřenesl. Pro toto malé procento lidí bych doporučil něco ve stylu Samsungu Tabu S5e, popřípadě nějaký Huawei (M5 apod.).

Snad jsem pomohl!

Zdroj: https://toply­.cz/nejlepsi-tablety/

cochee

Altair-AC: správně píšeš, že „skoro.“ Někdo prostě má úhlopříčku obrazu cca 6" za nedostatečnou pro tablet a naopak někdo nechce nosit v kapse místo telefonu „lžíci od lopaty,“ mezi obě skupiny patřím já. Tablet mám s úhlopříčkou 9,7" a ještě k tomu v klasickém formátu 4:3, telefon má 4 palcovku a fakt bych nechtěl tahat v kapse nic většího.