Tablet, seká se a programy se samy zavírají.

Chtěla bych se zeptat, mám tablet Samsung Galaxy tab 2 (10.1 palců). Vždycky byl velmi rychlý a plynulý, ale teď poslední dobou se hrozně seká, ale hlavně, když otevřu nějaký program nebo hru, většinou se ani nenačte, zavře se a vrátí mě to na úvodní obrazovku. Divné ale je, že to nikdy nedělal, až teď. Už mě to dost štve a chtěla jsmem poprosit o nějakou radu. Děkuju

Uzamčená otázka – ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce.

Nejlepší odpověď

Zlatý

Tohle je klasická dětská nemoc Androidu - snadno se zaplaví vším možným, je takový těžkopádný, nevyladěný. Tady u toho Androidu je prakticky celkem s pravidelnou přesností nutné dělat obnovy do továrního nastavení. Najdete to v nastavení - možnost Obnovit tovární nastavení. Bohužel tím přijdete o veškerá data v tabletu a uživatelská nastavení.

Odinstalovávat antivir z tabletu, na jehož systém (Android) míří 97% všech mobilních virů, je to docela hazardní. To je jako poradit tazateli, co má pomalý počítač, ať odinstaluje antivir. Ne, to opravdu nedoporučuji.

Pokud to však je v záruce, tak doporučím reklamovat a ideálně požadovat vrácení peněz a koupit si něco jiného, ideálně bez Androidu - tedy s jiným operačním systémem - na výběr máte například z Apple iOS či Windows.

Další odpovědi:

Zlatý

U tabletu moc lidí nepoužívá antivir, já také ne :-) . Já bych ho zkusila smazat a pokud by ta závada pokračovala, tak bych jej reklamovala.

Bronzový

Je dost možné, že se tablet zaviroval... Takže tu jsou 2 možnosti.
Buďto si pořídíš dobrý antivirus, který by mohl podchytit nezadouci viry v tabletu, nebo obnovíš tovární nastavení přístroje.

Pokud obnovíš tovární nastavení, tak tablet smaže úplně vše, co jsi do něj uložila. Bude jako kdyby jsi ho vyndala z krabice.

Nejsem si jist, jestli by tohle na reklamaci uznali. Zavirování je vlastní vinou, ne přístroje :-)

Diskuze k otázce

U otázky nebylo diskutováno.

Přihlásit se

Položte otázku, odpovězte, zapojte se, …

začněte zde

Reklama

Kvalitní odpovědi v: Elektronika

Zlatý mosoj 870
Zlatý Bedy 675
Zlatý gecco 427
Zlatý www 412
Zlatý Hlada 393
Zlatý beer 298
Zlatý Michal Kole 292
Zlatý ge0rge 287
Zlatý led 249
Stříbrný cochee 226

Zobrazit celkový žebříček

Facebook

Váš požadavek se vyřizuje, počkejte prosím.