with.love

zasekaný tablet-co s tím?

poslední dobou se mi hrozně zasekává tablet. zasekávají se apikace, padá internet, problémy s připojením na wifi,.. ted jsem musela vypnout a zapnout. čím by to mohlo být, popř.co s tím?

Nejlepší odpověď
Bedy

Pravděpodobně máte (ne příliš drahý) tablet s operačním systémem Android – tam je toto po několika měsících běžné a nedá se nic jiného dělat, než tablet občas restartovat nebo po čase vyresetovat do továrního nastavení – smažou se tím ale všechna uživatelská data, včetně aplikací.
Je ale také možné, že tablet sám o sobě odchází, pokud to bylo opravdu něco levného (kolem 2 tisíc).