kanedej

Jak připojit k počítači tablet, který nejde zapnout (nabitý je) ?

Fungoval normálně, ale najednou nejde zapnout, vždy zamrzne na úvodním logu. Asi bude chyba v softwaru, ale nejde to i přesto nějak připojit k PC a dostat se k souborům, popř. to přeinstalovat přes počítač ? Když to jenom připojím přes USB, tak se nenačte…myslela jsem spíš nějaký program nebo způsob, jak by to šlo. V tabletu je android. Plánuju ho dát do servisu, ale kdyby náhodou z tama šly dostat nějaké soubory anebo zálohovat, byla bych ráda…
Děkuji za odpověď

Odpovědi
anonym

Pokud nejde zapnout, počítač jej nenačte – tedy to nejde.
Ale v servisu řekni, že chceš případně zachránit data, v případě, že jde o reklamaci, je to obvyklá žádost.

postcd

To asi nejde, leda bys tu sd kartu vyndal a připojil do čtečky karet, ale to nevim jeslti je bezpečné vyndavat. vim že v android telefonu se má nejdřív softwarově odpojit v nastavení telefonu.