DEDYmanTV

Nejde mi zapnuť tablet

Nejde mi zapnuť tablet jednoducho som ho nechal nabijať a keď som sa vrátil stlačil som gombik a nereaguje ani nejde zapnuť a ani na nabijanie nereaguje. Zhorelo alebo odpalilo sa dačo ? Neviem čo stým. Poraďte niečo alebo ho mam skusiť reklamovať prípadne do servisu ?

Odpovědi
štamgast

Drž ten „gombík“ dýl. Tablet nemají ve většině případů, narozdíl od mobilů, odjímatelný zadní kryt takže baterie se nedá vytáhnout pro reset. Ještě by měla být nějaká kombinace restartu-na mém tabletu Asus EE Transformer Pad je to tuším tlačítko pro zamykání a tlačítko pro hlasitost když se podrží déle (přišel jsem na to náhodou). Ale v návodu by mělo být něco takového popsáno takže se zkus mrknout tam.

Jestli se ti to nerozjede ani po chvíli držení tlačítka, tak to rychle běž reklamovat než ti vyprší reklamační lhůta.