Rico

Žvýkačka během hodiny

Chtěl bych se zeptat jestli je pravda, že žvýkání žvýkačky během práce podporuje myšlení?Např. když žvýkám žvýkačku ve škole během hodiny když např. počítám příklad nebo píšu esej.Děkuji za odpověd.

Nejlepší odpověď
Greneia

Je to pravda, je to sice „nevkusné“, nebo jinak řečeno prý nemorální, údajně žvýkačka:

  1. pomůže uvolnit stres, uklidňuje
  2. lepší paměť a soustředění – protože se do mozku dostává více kyslíku
  3. je fajn i proti únavě

Další odpovědi
člověk

ZÁLEŽÍ JEN NA INTELIGENCI A NÁVIKU