Avatar uživatele
decruz

zvuky ve střevech a žaludku ze stresu – pomoc

Ahoj, mám problém se zvuky ve střevech a žaludku. Jsem si jistá, že to mám ze stresu, ale nevím, jak se toho zbavit. Děje se to vždy, když je někdo ticho.. když např. učitelka něco píše na tabuli, tak to nevadí, ale jakmile nastane ticho, tak začnou ty hlasité zvuky.. Prosím poraďte, už kvuli tomu dokonce chodím za školu a bojím se chodit mezi lidi

Uzamčená otázka

ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce

Zajímavá 1Pro koho je otázka zajímavá? marci1 před 3730 dny Sledovat Nahlásit



Nejlepší odpověď
Avatar uživatele
marci1

Může za to peristaltika střev spolu s natráveninou.. V břiše nám kručí i když nemáme hlad, jak si mnozí lidé myslí. Nejlépe je jíst víckrát denně potravu v malých dávkách. Pokud by tato situace trvala déle a byla velmi obtěžující, mohlo by se jednat o syndrom dráždivého tračníku. Toto by musel diagnostikovat jen lékař.
Doplňuji:
http://nemoci-traviciho-ustroji.zdrave­.cz/proc-nam-kruci-v-brise/

Upravil/a: marci1

0 Nominace Nahlásit

Další odpovědi
Avatar uživatele
anonym

Já se ráno hezky napapám, napiju a škrundá to stejně, nebo spíš právě proto? Třeba v čekárně u lékaře, v samotné ordinaci, na úřadě, prostě tam, kde bych to radši oželela. Takže to máme stejně, já z toho problém nedělám, člověku škrundá asi i jindy, jen to tak nevnímáme, prostě je to normální a vím, že v tom nejsem sama. Možná, kdyby to bylo nějak víc, tak to začnu řešit, ale lékařka, co to slyšela mi sama řekla, že to nic není, pokud to není slyšet nějak obzvlášť moc.

0 Nominace Nahlásit


Avatar uživatele
klob1

Pokud je blízko Hradec králové stačí k panu Širokému, je to profík na vnitřnosti a pomohl lidem už s velkými problémy, i vyšetření je u něho téměř v pohodě o proti jinde. Je to Machr. Jinak je i výtečný Homeopatik Lojan, je to doktor internista.
Jinak pokud chcete přírodu zkusit, tak byste musela k nám na prohlídku, změření hodnot a potom se dá určit, co je skutečnou příčinou, popř. přecitlivostí. Stres dělá mnoho, ale v tomto případě není možné stresem, i když ten dělá v nemocech a problémech mnoho.
Jistě není řešení se vyhýbat škole, tím spíše si člověk zadělá na mnohem větší problémy. Pokud se někdo posmívá, že se to ve vnitřnostech děje, je hloupý a sám neví, co může takového člověka potkat. Když člověku nic není, tak se posmívá jinému člověku, ale pak, když sám něčím trpí, tak vidí, co to třeba obnáší. Tak se pozná charakterní člověk.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
da ny

Chodit za školu je dětinsky hloupé :)
Stresem to není.
Může jít o živější peristaltiku střev nebo o jiný problém.
CO TOMU ŘÍKÁ LÉKAŘ a rodiče???

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce
Avatar uživatele
arygnoc

je to normálne.

pri bežnom ruchu to proste nepočujete.

před 3730 dny Odpovědět Nahlásit
Nový příspěvek