Paliaplij

Zvláštní bolest ruky. V čem může být problém?

Dobrý den,
už přes týden mě bolí zápěstí a pálí oblast mezi zápěstím a předloktím. Nedávno se do toho přidala bolest ramene. Mám sníženou citlivost prstů u té ruky, sotva mi jde psát na klávesnici (tuto zprávu jsem psal skoro čtyři, dřív bych to měl do minuty). Do toho se před pár dny přidala bolest ramene. Občas bolí i oblast mezi ramenem a loktem, jakoby šlo o přetížení svalů, což je při mém životním stylu hloupost, nepřichází v úvahu. Myslíte, že by to mohl být syndrom karpálního tunelu? Zároveň mě ale bolest netrápí v noci, což je právě typický příznak pro karpály…
Děkuji za odpověď

Nejlepší odpověď
paul1

Zkuste tyto cviky, možná to pomůže. Je nutné ale navštívit i lékaře. nutné nvštívit

Zdroj: https://www.e­ureko.cz/rady-a-tipy/clanky/5-tipu-na-cviky-na-karpalni-tunely#

Další odpovědi
Emefej

Zeptej se lékaře.

Rilika25

Příspěvek smazán administrátorem.