VojtěchKubán

Zvládne PC zdroj tuto sestavu?

Zdravím. Mám PC kde je AMD Phenom X4 9750, 10GB ram DDR2, GTX 750TI 2Gb, 1× HDD, 1× SSD. Zvládne tuto sestavu 350W zdroj? PC je momentalně bez zdroje. Zkoušel jsem i různé kalkulačky na výpočet spotřeby ale každá ta kalkulačka ukazovala jiné hodnoty. Jedna že stačí 316 Watt , druhá že 403 Watt atd…

Odpovědi
aliendrone

Před hodinou jsem se chystal odpovědět na ten Radeon, ale něco mi do toho vlítlo a teď koukám, že se otázka ZÁSADNĚ změnila. Nemá tedy cenu odpovídat, dokud si neujasníš NA CO se chceš zeptat, protože odpověď na NĚCO JINÉHO by byla logicky NEPLATNÁ. :(