DusanOrlik

Podporuje Windows XP technologii Bluetooth?

Zdravím,jak mám zjistit zda náš PC Windows Xp,podporuje technologii Bluetooth?Díky moc za odpověď.

Nejlepší odpověď
tom004

No já nevím,ale tuto technologii musí „umět“ počítač,jedno jestli máš XP,nebo W7,nebo jiný.

Další odpovědi
beer

Pokud nechceš využít zkušenosti od Děda Louda, podívej se na WinXP/BT sem:
http://suppor­t.microsoft.com/kb/8832­59/cs

Děda Louda

Můj NB to sám o sobě neuměl, i zakoupil jsem takový prťavý untrholt, co vypadá jako samotný konektor USB s malinkatým držátkem. V prodejním prospektu psali, že nepotřebuje instalaci ovladače, respektive, že to zvládne všechno úplně sám a pracuje bez problému s OS W-XP, Vista i W7. Skutečně to funguje. Běžně je k mání v Alza asi kolem 200,– Kč, na Aukru bývá k mání i za méně.
Spokojenost.

Sůwa

Ano, podporuje. Mám to v notebooku Lenovo.