Vašek123

Kolika gigovou microSD kartu di koupit do telefonu? Chci si tam nainstalovat NFS MW nové a fifu 14 a ještě náký hry co

objevím

Nejlepší odpověď
Bedy

Taky otázkou je, jestli telefon podporuje instalaci aplikací na paměťovou kartu. Při nákupu doporučím koukat na rychlost – levné paměťovky mají sice velkou kapacitu (třeba 32GB), ale rychleji odchází a hlavně jsou pomalejší.

Další věc – některé telefony nepodporují paměťovky HighCapacity (HC), tedy ty větší jak 8GB.

Další odpovědi
anonym

Tu největší, kterou daný telefon podporuje – kapacita není nikdy dost velká…
;-D

www

Není důležitá velikost zamýšleného souboru tak, jako telefon. Každý podporuje (zvládne) jen určité karty a hlavně jejich velikost. Pokud tuto velikost překročíš, nemusí vše (nejen ten soubor) fungovat korektně! Řiď se proto technickými parametry telefonu, pak si zjisti velikost zamýšleného souboru a uvidíš sám.
Zkušenost

anonym

Pokud je to android telefon, tak ty podporují vysokokapacitní SDHC karty snad všechny. Optimální velikost karty je dnes 16GB, lépe 32GB. Menší ani větší se nevyplatí. Zaměř se taky na rychlost karty, měla by splňovat rychlost zápisu CLASS 10