Miroslavst

Používáte také tuto klávesnici?

Holky, slečny, dámy přiznejte se.
Která z vás používáte tuto klávesnici?
http://www.vel­kolepazena.cz/im­g/img/05feaf541563­.jpg
nebo tuto:
http://prisoner­.bloguje.cz/im­g/klavesnice.jpg

Nejlepší odpověď
kapka

No, nádhera! A vy používáte tu klávesnici pro muže, jak je na obrázku vpravo nahoře?
Doplňuji:
PostApMane, nic nereklamuj a buď rád, že jsi tak inteligentní, že takovou klávesnici nepotřebuješ. Ty to zvládneš najít i více kliknutíma. 🙂

Další odpovědi
PostApMan

Tu růžovou druhou do shora chápu, další inspirace na dárek, ale jak se píše na té první ? nějak jsem nepostřeh písmenka…

Pro „kapka“ : Já na své klávesnici takové tlačítko nemám…mám ji reklamovat ?
Doplňuji:
Pro „kapka“: Děkuji..:D

anonym

Myslim,ze mohu nabidnout tykani,jak jsi videl pred chvili,moje chapani tohohle je jaksi ,velmi,velmi podobne!Ruzova je moje!!

Jahoda

Óóóó růžová je moje barvička. Ta s těmi šminky – na té bych psát neuměla, ale jinak je výborná, takže ji beru 😁 A ta růžová – tu jsem už viděla a velmi po ní toužím. Musím ji mít, jenže jsem ji ještě nikde neviděla 😁