MichalTy

Dost divný problém s počítačem, čím to???

Stává se mi, že se počítač (mám netbook Acer aspire one D257 s Windows 7) zcela zasekne a na nic nereaguje, prostě úplně zamrzne obrazovka a dá se jen vypnout dlouhým stiskem knoflíku. Stává se to hlavně při stahování, sledování videa nebo hraní flashové hry. Ale pozor! Nikdy se mi to nestalo jinde než na mé domácí wifi, musím si připojovat síťák. Všechny ostatní sítě počítač zvládá bez problémů a v mé síti bych také problém neviděl. Někdo nějaký nápad? Předem všem děkuji.

Odpovědi
rigormortis

Podívej se do správce sítě, zda nemáš otevřený nějaký gejt co ti žere RAMky, jsou to často věci typu google disk nebo vzdálené připojení na něco. Jelikož se ti to děje pouze doma na wifi, tak to je přednastavené jen na tuto wifi.
CTRL+ALT+delete, tam dej správce úloh, přepni na procesy a seřaď dle výkonu CPU, jdi od vrchu a na něco narazíš.