dudu

Ztotožňujete se s koncepcí Milionu chvilek?

Chceme konec Babiše, půjdeme znovu do ulic a vydržíme roky, i proti dalším vládám, říká Minář z Milionu chvilek.
Míníte se zúčastnit demonstrace svolávané předsedou Minářem na 19. listopadu?
Zdroj: https://www.re­flex.cz/clanek/pros­tor-x/98351/chceme-konec-babise-pujdeme-znovu-do-ulic-a-vydrzime-roky-i-proti-dalsim-vladam-rika-minar-z-milionu-chvilek.html

Nejlepší odpověď
Ametyst

Stejně je to zvlastni, jak jsou vítězové demokratických voleb okopáváni nepolitickou politikou buhvijakych nevoličů. To dospejeme tak daleko jako v Africe, ze vítěz voleb bude pučem sesazen a zastřelen? Co je to za demokracii, která neuznává vítěze?

Další odpovědi
Drap

Určitě ne, je to parta co by chtěla všechno měnit, ale neví jak. Tímto způsobem se v demokracii nepostupuje.

Kepler

Neztotožňuji se. Je to banda, kterým Babiš šlápl na kuří oko. Trestné činy mu NEPROKÁZALI a nebyl žádný práskač STB – zabýval se jen ekonomickou špionáží ze strany Rakušanů. Těm, co ho chtějí za každou cenu vyštípat to jaksi pořád nevychází a hodí se jim kydat špínu z každého zdroje. Dokonce je daleko nejoblíbenější politik a za posledního půl roku jeho preference významně vzrostly. Střízlivě uvažující lidové masy ti chvilkoví milionáři neoblbnou.

Pepa25

Konec Babiše chtějí předpokládám všichni, nikdo jsme v Listopadu necinkali klíči, aby nám tu vládli oligarchové.
Demonstrace mohou ukázat na problém, ale nejsou řešením stávající situace, takže se pravděpodobně ani plánované nezúčastním…

Mc Merkurion

… to víš, demokracie končí tehdy, když nevyhraje ten můj, je jedno,jestli rozhodne soud, tak změníme rozsudek dle sebe … něco mi to připomíná, že by odchovanci oné velké strany ???

aliendrone

Ne, je to jen šaškárna pro zaměstnání tupého davu, který aniž by měl ponětí o tom, jak systém reálně funguje si zuřivě vzájemně vjíždí do vlasů.

Babiš je dobytek, o tom není žádná. Koupil si mraky dementních lidí tím, že valorizoval důchody a platy. „Hurá, konečně někdo na nás myslí a něco pro nás udělal!“ radují se tupci a nechápou, že valorizace by NEVYHNUTELNĚ přišla tak jako tak. Je to jako nechat se oslavovat za to, že po noci přišel den – všichni mi za to buďte parádně vděční. Takhle prostě inflační systém funguje, s růstem cen později přijde i růst důchodů a mezd/platů, no.

A že se po takové době přišlo na to, že Babišofvo „financování“ je v pořádku, to snad může překvapit jen tydýta, který neví, že s každým dnem o které je vyšetřování nataženo důkazy v neprospěch vyšetřovaného mizí, svědkové ztrácí paměť (ať již hrozbami nebo „připlutím kapříků“) a mění původn výpovědi, zatímco se zčista jasna objevují „nové důkazy“ ve prospěch vyšetřovaného, ke kterým nebylo doposud přihlédnuto atd. atd. – každý, kdo o tom alespoň něco málo ví, nemůže být takovým výsledkem překvapen. Nicméně pro mě to je irelevantní, Babiš je prostě šmejd a na neuvěřitelné sledy okolností a náhod věřím asi tak jako na Ježíška – zvláště pokud jsou v tom prachy. Ostatně jsem zde tvrdil, že pokud Babiš ustojí prvotní nápor, tak z toho vyleze čistý jak lilie, tudíž mne výsledek nemohl překvapit. Tolik PROTI Babišovi.

A teď z DRUHÉ strany – tihle „antibabišovci“ jsou STEJNÁ svoloč, jako Babiš sám. I kdyby se domohli Babišova odstoupení (vyloučeno!), tak CO? Místo dobytka Babiše by nastoupil JINÝ DOBYTEK. A jak to obvykle chodí, tak není vyloučeno, že i o DOST HORŠÍ! Podívej se třeba na Pirátskou verbež – samé kecy o transparentnosti apod. pindy – jediné co zvládli (vyjma kuevského zvýšení daně z nemovitostí v Praze, což se promítne do zvýšení nájemného – všichni jim poděkujte) jsou aféry, korupce a jinak VŮBEC NIC! TOHLE by mělo přijít místo Babiše? Nebo snad skrz naskrz zkorumpovaná a prohnilá ODS, kterou už všichni tak dobře známe? Či snad nedejbože Pitomio? Nebo KDO? Vidíš, odstraněním Babiše se ničemu nepomůže.

Takže se lidi radujte, perte se „Za Babiše!“ a „Proti Babišovi!“ a hlavně si pamatujte, že když se čoklům hodí kost, aby se o ni servali (a tím se zabavili), tak zloděj má od nich pokoj. ;) :D :D

BTW Keplere – víš KOLIK toho neprokázali mně? Jsem prostě ještě lepší, než Mirek Dušín, jedním slovem ANDĚL, co chodí mezi lidmi! Doufám, že tomu VĚŘÍŠ!! ;) :D :D

zjentek

Dudu, mám pro tebe jeden typ- dělej NĚCO POŘÁDNÉHO. Si tady někteří vypisujete jako nějaká povedená rodinka, zatímco poctiví uživatelé webu SE TADY SNAŽÍ. Nefér bor.del.

dudu

ad zjentek: hochu hochu, ty začínáš blábolit už i za střízliva!

dudu

Mě osobně ti hoši z Milionu pěkně štvou. Předstírají, že jejich úlohou je kultivovat demokracii. Kdo je pověřil a tahá za nitky, resp. kde vzali patent na něco co není uchopitelné a stále se vyvíjí? Podle nich a jejich nohsledů jde o demokracii jen pokud vše probíhá podle představ a záměrů kohosi skrytého „za bukem“. Namísto aby společnost usměrňovali ke klidu a pořádku neustále jen kalí vodu a nemíní akceptovat výsledek svobodných voleb.

aliendrone

dudu>>> Také si to myslím, je ale otázka KDO za tím stojí. To, že by šlo o nějakou „samoiniciativu občanů“ můžou vykládat leda tak na srazu pohádkářů. Celkem zajímavé mi přijde, že BISka k tomu zarytě mlčí, přitom právě tyhle záležitosti má PRIMÁRNĚ v popisu práce a když jde o Huawei nebo tak něco, tak má plnou hubu keců (a to BEZ sebemenšího podkladu). Vážně nevím, co si o tom mám myslet. :(

Ovšem to s tím nerespektováním výsledku voleb – to je moje OBLÍBENÉ téma – „demokraté“ a „ochránci demokratických vymožeností“ jdou proti jednoznačnému DEMOKRATICKÉMU volebnímu výsledku, netřeba nic víc dodávat! :D :D :D

dudu

Zní to možná šíleně, ale údajně v tom hrají roli peníze od spolku majícího eminentní zájem na zrušení Benešových dekretů!

Pepa25

Nejsou to spíš ilumináti? 😉
Moment, vy jste tomu „údajně“ FAKT ochotný věřit? Jak by to mělo fungovat a proč?

Mc Merkurion

… ono totiž stačí svrhnout Babiše a dosadit tam svý lidi, ale to se všeobecně ví, takovejch pokusů už bylo, kníže to zkoušel několikrát …

Pepa25

Ametyst: tady chce někdo někoho „sesadit a zastřelit, jako v Africe“? Někdo ho neuznává jako vítěze voleb? Sorry, ale vy jste úplně mimo …

Kepler

alien: jen k té valorizaci, kdo je dobytek a kdo nechme koňovi, ten má větší hlavu. Pro tebe je dobytek asi každý politik, že.
Valorizovalo se jen v předešlých vládách, což hlavně v případě důchodů byly jen směšné částky. Teď se ZVYŠUJE! Už roky prosazuju: dejte lidem víc peněz, ti budou víc koupěschopní a bude se moci více vyrábět. Tím pádem i ekonomika půjde nahoru – domácí spotřeba byla vždy hlavním tahounem. A ejhle – je to tu! Platy a důchody se konečně rozumněji zvýšily, firmy jedou až se kouří nejenom z komína, mohly by ještě víc, ale nejsou lidi. Tak tohle zařídili ti dobytkové!

aliendrone

Kepler>>> Ano, každý politik je produktem systému. Prasácký systém NEMŮŽE zplodit jiného politika, než dobytka. (Slušný politik by se tam ani neohřál, jak rychle by ho „vyprovodili“, to víš, svině prostě tak nějak z principu vítězí. ;) :D :D)

S tím napumpováním peněz do ekonomiky to není žádná novinka, tohle už věděli za F.D. Roosewlta (New Deal). Jenže ono to není tak jednoduché, podívej třebas na Japonsko, kam to vedlo. A mimochodem – ekonomika u nás nešlape takhle protože „se lidem přidalo“, ale v důsledku úplně jiných příčin. Ostatně – ona šlapala STEJNĚ TAK i před valorizacemi. ;) :D :D